اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سربندی موتور تک فاز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سربندی موتور تک فاز

سلام دوستان خسته نباشید...
    یه موتور تک فاز 36 شیار یک اسب رو واسه سیم پیچی سفارش گرفتم...دیاگرام و اطلاعات و تعداد دور تک تک کلاف ها رو نیز دارم...اما واسه سربندی کلاف ها با مشکل مواجه شدم...با توجه به دیاگرام بالا کسی میتونه سربندی سیم پیچ اصلی و سیم پیچ کمکی رو توضیح بده؟نوع اتصال کدومه(سربه ته)(سر به سر ته به ته)؟
    خطوط قرمز سیم پیچ اصلی
    خطوط ابی سیم پیچ کمکی
    علم آن چه هست را توضیح می دهد ، مهندسی چیزی را که هرگز نبوده خلق می کند . ریاضیات نه علم است و نه مهندسی بلکه ابزار است . فیزیک و شیمی علم است ولی مهندسی نیستند .

پاسخ : سربندی موتور تک فاز

سلام
    الان با موبایل هستم........رفتم منزل بررسی میکنم......خبر میدم...انشاالله

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sm2
      کسی میتونه سربندی سیم پیچ اصلی و سیم پیچ کمکی رو توضیح بده؟نوع اتصال کدومه(سربه ته)(سر به سر ته به ته)؟
      دوست من سیم پیچ بود ( 10-15 سال پیش). من یک چند بار یک چندتا ازش سوال پرسیدم . بنابر این حرف هایی که میزنم خیلی مستند نیست .
      مهم ترین نکته اینه که سیم پیچ های روبرو تشکیل یک قطب رو میدن.بنا بر این جهت جریان رو در هر قطب و در کل سیم پیچ رعایت کن .
      تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
      داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

البته خیلی وقته موتور پیچی نکردم امیدوارم درست باشه.....
        ;

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

مرسی از پاسختون....خودمم نظرم به اتصال ته به ته سر به سر نزدیکتره ....چون چهارتا نیم قطب تشکیل میشه و سرعت موتور همون 1500 rpm میشه اما مطمئن نیسم که استدلالم درسته یا نه...با دیاگرام شما میپیچم ببینم چی میشه
          علم آن چه هست را توضیح می دهد ، مهندسی چیزی را که هرگز نبوده خلق می کند . ریاضیات نه علم است و نه مهندسی بلکه ابزار است . فیزیک و شیمی علم است ولی مهندسی نیستند .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X