اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوره جالب VLSI DESIGNدر دانشگاه ارمنستان با شرکت آمریکایی SYNOPSYS و درخواست..

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوره جالب VLSI DESIGNدر دانشگاه ارمنستان با شرکت آمریکایی SYNOPSYS و درخواست..

دوستان سلام
    من علاقه زیادی به مدارهای مجتمع دارم تو اینترنت دیدم که دانشگاه SEUA در ارمنستان با همکاری شرکت آمریکایی SYNOPSYS ،دوره 4 ساله (که 2سال اخر کارشناسی و 2 سال ارشد رو در بر می گیره )به نام "VLSI DESIGN "ایجاد کرده که سرفصل های دروس ان خیلی کاملتر از دانشگاه های کشور ماست :surprised: به نظر دوستان،برای کسی که امکان قبولی ارشد در دانشگاه های دولتی ایران رو داره، ولی بشدت علاقه مند این رشته است کدوم رو انتخاب کنه ایران یا ارمنستان.
    [glow=red,2,300]برخی از دروس آن[/glow]:
    Design of Special IOs
    IC Design Introduction
    Digital Integrated Circuits
    Analog Integrated Circuits
    IC Testing
    PCB Design
    RF IC Design
    Mixed Signal IC Design
    VLSI Design
    Design for Test
    Modeling and optimization of VLSI Interconnects
    Crosstalk and Noise

ادرس سایت
    http://www.seua.am/eng/synopsys/profile/vlsi.html

پاسخ : دوره جالب VLSI DESIGNدر دانشگاه ارمنستان با شرکت آمریکایی SYNOPSYS و درخواست..

دوست عزیز در صورتی که مشکلی از لحاظ هزینه و یا دوری از خانواده و اینجور چیز ندارید
    و یا شرایط و امکانات رفتن به دانشگاه یا کشور دیگری (بهتر و بالاتر از ارمنستان) رو ندارید
    و همچنین وزارت فخیمه علوم ، تحقیقات و فناوری مدرک دانشگاه مورد نظر رو تایید می کنه
    (این برای حالتی که احتمال بدید برای کار به ایران بر خواهید گشت) می تونید اقدام کنید !
    از ماست که بر ماست !

دیدگاه

پاسخ : دوره جالب VLSI DESIGNدر دانشگاه ارمنستان با شرکت آمریکایی SYNOPSYS و درخواست..

این روزا گرفتن مدرک از ارمنستان هم مد شده.....به این معنی خیلیها هستن که اونجا میرن من خودم دو تا رو میشناسم واسه دکترای ادبیات فارسی :biggrin: رفتن اونجا تا حدی هم غیرحضوری هست.
      بهرحال دانشگاههای ما توی ایران چندان اعتباری ندارن .... دانشجوهاش هر چه قدر هم خوب باشن و جذب دانشگاههای خوب دنیا بشن ربطی به اعتبار علمی دانشگاه نداره....
      خوب اگه واقعا علاقه دارین که مهمترین فاکتوره...یه بررسی جامع بکنین ...ارزششو داره....اینکه دانشگاش تا چه حد معتبره (به احتمال زیاد بالاتر از شریفه ...شریف حدود ۲۲۰۰ رتبه داره) و هزینه و امکان تحصیل توی زمینه مشابه توی ایران هست یا نه تا چه حدی؟...
      موفق باشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X