اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هلپ vhdl

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هلپ vhdl

با سلام
    من دارم با ISE کارمکنم و وبا VHDL مینویسم ولی HELP خوبی نداره یه نرم افزلر که هلپ پویا و خوبی داشته با شه بهم معرفی میکنید که ترجیحا بشه از روی ازروی انترنت هم گرفت
    در ضمن من میخوام به سی پی ال دی یه پالس با فرکانس بدم می خوام از اسیلاتور هم استفاده نکنم و از کریستال استفاده کنم راهی یا ای سی خاصی براش هست ممنون می شم

پاسخ : هلپ vhdl

سلام

من دارم با ISE کارمکنم
    رجیستر شده نرم افزارش را داری؟ از کجا گرفتی؟ core generator برنامت کار می کنه؟

مال من رجیستر نشدست ، با modelsim هم خوب ارتباط برقرار نمی کنه ، چی کارش کنم؟

یه نرم افزار VHDL دیگه هم سراغ داشتم. اسمشو نگاه می کنم بهتون میگم. ولی Xilinx ISE ظاهرا جالب تره. البته من زیاد FPGA کار نکردم و میشه گفت آماتورم
    از چارلی چاپلین پرسیدند خوشبخنی چیست ؟
    گفت : فاصله این بد بختی تا بد بختی دیگر !

دیدگاه

بستگی یه شرکتی که میخواین با محصولاتش کار کنین هم داره.... ولی من بهتون FPGA Advantages رو که سایت هم داره پیشنهاد میکنم که تا حدی با همه شرکتهای مطرح هم سازگاره حتی بقیه سنتز کننده ها رو خودش روی سیستمت شناسائی میکنه و خلاصه به نظرم خوش دست تر از بقیه است از طرفی پکیج لئوناردو که جز نرم افزاره به نظرم بهترین سنترکننده است....
      نرم افزار Quartus هم هست که بیشتر واسه Altera است.... این هم مگاکورهای خوبی داره ولی من خودم بخش IP ش کار نمیکنه....اما مثلا خیلی راحت میتونی مثلا عوض اینکه بری دنبال یه Soft Core بگردی که بخوای توی FPGA ی که داری پیاده کنی خودش یه سافت کور (پردازنده ای که معمولا با کد HDL نوشته شده که میتونی داخلی چیپ پیاده کنی) به اسم NIOS داره که تا حد زیادی انعطاف پذیره و کار رو راحت میکنه...
      ISE هم توابع پیش ساخته خوبی داره ولی بعضیهاشون نیاز به لایسنس دارن......
      بهرحال میبینی که هرکدوم یه مزیتی دارن....هر کدوم توی یه ویژگی بهترن.....
      من که خودم از هرسه شون استفاده میکنم ......مثلا میتونی کد تولید شده یکی رو توی اون یکی به کار بگیری :applause:
      بهرحال FPGA Advantages رو بهتون پیشنهاد میکنم.....ولی بهترین انتخاب رو فقط خودتون میتونین راجع بهش تصمیم بگیرین

دیدگاه

سلام

quartus II را شرکت Altera ارائه کرده ولی آی سی های Xilinx را هم ساپورت می کنه. کتاب فارسی هم داره ...

MAX PLUS II و Active-HDL هم هستند ولی یه کم قدیمی اند. البته شاید ورژن جدید هم داشته باشند...
        از چارلی چاپلین پرسیدند خوشبخنی چیست ؟
        گفت : فاصله این بد بختی تا بد بختی دیگر !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X