اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در نصب درایور avr usb programmer

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در نصب درایور avr usb programmer

با سلام من به تازگی یکی avr usb programmer از این شرکت خریدم ولی متاسفانه روی هیچ کامپیوتری (نه seven ونه 8) درایورش درست نصب نمیشه . می خواستم ببینم کسی علتشو می دونه. باید بگم این پیغام میاد که programmer not found

پاسخ : مشکل در نصب درایور avr usb programmer

یعنی وقتی میخواین درایورش رو نصب کنید error میگیره؟
    شاید com رو توی دیوایس منیجر و کدویژن (یا هر نرم افزاری که باهاش میخواین پروگرم کنید) تنظیم نکردید!
    www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

وقتی میرم توی دیوایس منیجر و وقتی اپدیت درایور رو میزنم و می خوام از cd درایور رو انتخاب می کنم . عملیاتش انجام نمی شه و هنوز اون علامت تعجب روی اون توی دیوایس منیجر می مونه

دیدگاه

اگر از پروگرامر USBASP استفاده میکنید. میتوانید از برنامه Zadig استفاده کنید برای توضیحات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید :
        http://www.elewiz.com/tutorial/programmer/installing-usbasp-driver-software-in-windows-xp-vista-7-8.html

نکات بسیار مهم در تهیه پروگرامر که متاسفانه فراموش میشود!

دیدگاه

سلام.
          اگر پروگرامر شما USBASP باشه باید فایلی تحت عنوان libusb-win32 رو داشته باشید. ( هم برای ویندوز 32 بیتی وجود داره و هم 64 بیتی )
          توی google بگردید میتونید پیدا کنید.
          بعد از اینکه فایل رو پیدا کردید باید داخل آدرس زیر قرار بدیدش :
          windows-system32-avr
          avr رو از خودم گفتم. ( به هر اسم دیگه ای )
          داخل اون فایل فشرده ای که دانلود کردید ( از google ) ، یک گزینه هستش تحت عنوان installer_x64 ( برای ویندوز 32 بیتی ) باید روی اون کلیک کنید. بعد یک فایل با پیوند dll یا inf ساخته میشه.
          بعد باید برید داخل device manager. روی همون علامت تعجبه که روی usb هستش کلیک کنید. سپس برید داخل update driver. بعد برید داخل browse from my computer. بعد هم آدرس جایی که فایل با پسوند .inf ساخته شده رو بهش بدید و بعد هم ok کنید.
          بعد از این مراحل علامت تعجب از بین میره و اون device که توسط usb وصل میشه شناسایی میشه. و از این به بعد دیگه نیازی به نصب درایور ندارید و هر دفعه وصل کنید شناسایی خواهد شد. مگر اینکه اون فایل درایور پاک بشه.
          //
          کدویژن از usbasp پشتیبانی نمیکنه.

دیدگاه

گروگرامرمو سال 88 خریدم الان بیشتر روی لینوکس با avr dude باهاش کار میکنم ولی روی سیستم دیگم که ویندوز 7 32 بیتی هست درایور نصب میشه ولی پیغام usbasp could not dind میده
            ورزن progisp هم 1.6.6 و هم 1.72 امتحان کردم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X