اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرم کردن روی برد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرم کردن روی برد

سلام
    من دارم یه بردی طراحی می کنم که باید قابلیت پروگرم کردن روی برد رو داشته باشه . یکی از پین های پروگرمر رو باید به ریست وصل کنم. حالا مثل همیشه باید مقاومت ریست رو بذارم؟ مشکلی برای پروگرمر پیش نمی یاد؟
    یك چند پشیمان شدم از رندی و مستی
    عمریست پشیمان زپشیمانی خویشم

پاسخ : پروگرم کردن روی برد

سلام.
    میتونی یک سوئیچ 2 حالته بزاری.
    1 حالت برای وقتی که مدار میخاد کار کنه و 1 حالت برای وقتی که مخاید میکرو رو پروگرام کنید.

دیدگاه

مدار استاندارد ریست رو ببند
      همون خازن و مقاومت
      هیچ موردی برای پروگرام کردن پیش نمیاد
      هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

هیچ مشکلی پیش نمیاد
        انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

دیدگاه

پایه های miso mosi sck هم به درایور l298 متصلن. اگه بخوام اونا هم به پروگرمر وصل کنم مشکلی پیش نمیاد؟ کلا ملاک درست بودن یا نبودن این کار چیه؟
          یك چند پشیمان شدم از رندی و مستی
          عمریست پشیمان زپشیمانی خویشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen.s.h
            پایه های miso mosi sck هم به درایور l298 متصلن. اگه بخوام اونا هم به پروگرمر وصل کنم مشکلی پیش نمیاد؟ کلا ملاک درست بودن یا نبودن این کار چیه؟
            ببینید واسه همین میگن ISP:In System Programming
            اگه درایور متصل باشه و موتور آماده کار باشه.خب طبیعیه که وقتی پالسی به MOSIیاMISO فرستاده بشه درایور هم در صورت اتصال تغذیه کار میکنه و نهایتا موتور راه میفته.اگه داخل برد میخواید پروگرم کنید باید مطمئن بشید که فقط تغذیه میکرو کنترلر برقراره و تغذیه دایور قطعه...چون در غیر اینصورت با پالسهایی که به اون پایه ها ارسال میشه درایور یا هر قطعه دیگری که بهش متصل باشه به نوعی درگیر میشه...اگر هم که روشن شدن موتور مشکلی ایجاد نمیکنه همونطور پروگرم کنید ولی از لحاظ ایمنی این کار صحیح نیست...
            موفق باشید
            تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X