اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مبدل 220 به 40 ولت بدون نویز با جریان هشت امپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مبدل 220 به 40 ولت بدون نویز با جریان هشت امپر

با سلام یه منبع تغذیه کوچیک واسه امپلی فایر میخواستم که اصلا نویز نداشته باشه چهل ولت هشت امپر با تشکر
    چه خوش سلیقه است گلچین روزگار...
    خوبان رفتند و ما ماندیم!

پاسخ : درخواست مبدل 220 به 40 ولت بدون نویز با جریان هشت امپر

نوشته اصلی توسط oss2
    با سلام یه منبع تغذیه کوچیک واسه امپلی فایر میخواستم که اصلا نویز نداشته باشه چهل ولت هشت امپر با تشکر
    من منبع تغذیه 8 امپر کوچیک اصلا ندیدم تاره شما تمایل دارید که نویز هم نداشته باشه...
    ائل یک dvr بگذارید بعد از دو سر dvr بدید به یک نویز فیلتر خروجی نویز فیلتر رو بدید بع ترانس کاهندتون از خورجی ترانس با دو رگولاتور(در اینحا چون جریان بالاست باید از مسیر موازی استفاده بشه) از در هر مرحله از خازن های 1000 میکرو و 100 پیکو به صورت مواری استفده کنید این مدار رو استاد کی نژاد پیشنهاد دادن من ساختم خروحی بسیار عالی داشت ولی من 0.5 امپر نباز داشتم نه 8 امپر شاید اندازه مدارتون و ترانس مدارتون خیلی زیاد بشه
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107
      من منبع تغذیه 8 امپر کوچیک اصلا ندیدم تاره شما تمایل دارید که نویز هم نداشته باشه...
      ائل یک dvr بگذارید بعد از دو سر dvr بدید به یک نویز فیلتر خروجی نویز فیلتر رو بدید بع ترانس کاهندتون از خورجی ترانس با دو رگولاتور(در اینحا چون جریان بالاست باید از مسیر موازی استفاده بشه) از در هر مرحله از خازن های 1000 میکرو و 100 پیکو به صورت مواری استفده کنید این مدار رو استاد کی نژاد پیشنهاد دادن من ساختم خروحی بسیار عالی داشت ولی من 0.5 امپر نباز داشتم نه 8 امپر شاید اندازه مدارتون و ترانس مدارتون خیلی زیاد بشه
      خوب من اصلا رفتم سراق سوییچینگ که نیاز بله پنج کیلو ترانس نداشته باشم :cry2:
      خوبان رفتند و ما ماندیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط oss2
        خوب من اصلا رفتم سراق سوییچینگ که نیاز بله پنج کیلو ترانس نداشته باشم :cry2:
        یک مبدل بوست بسازید توی انجمن مطالبش هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107
          یک مبدل بوست بسازید توی انجمن مطالبش هست
          دوست عزیز مگه بوست ولتاژ رو زیاد نمیکنه؟ من به باک احتیاج دارم نه بوست البته الان یه طرح پیدا کردم
          خوبان رفتند و ما ماندیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط oss2
            دوست عزیز مگه بوست ولتاژ رو زیاد نمیکنه؟ من به باک احتیاج دارم نه بوست البته الان یه طرح پیدا کردم
            بله شما به باک نیاز دارید
            در لینک آموزش سوئیچینگ فرمول هاش هست
            شما می تونید از یه ای سی uc3843 استفاده کنید و برای درایو ماسفت باید از IR2113 استفاده کنید و از قسمت های ساید درایور استفاده کنید
            خودم یه نمونه ساختم و عالی جواب داد.

sigpic

دیدگاه

نوشته اصلی توسط oss2
              بله شما درست می فرمایید من حواسم نبود

دیدگاه

من رو این سوچینگ که میخوای کار کردم و نتایج کارمم گذاشتم تو انجمن و یه تاپیکم زده بودم پروژه کامل سویچینگ 220 به دوبل 35 , 350 وات از اون استفاده کن اصلا نویز نداره خودم الان رو امپ خونه اونو دارم استفاده میکنم
                میتونی هر ولتاژی که میخوای بگیری ازش پروژه کامله و بی درد سر
                عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
                مخترع برتر شمال غرب سال 96
                مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ناصر منتظری
                  بله شما به باک نیاز دارید
                  در لینک آموزش سوئیچینگ فرمول هاش هست
                  شما می تونید از یه ای سی uc3843 استفاده کنید و برای درایو ماسفت باید از IR2113 استفاده کنید و از قسمت های ساید درایور استفاده کنید
                  خودم یه نمونه ساختم و عالی جواب داد.
                  ناصر جان اون تاپیک منو مهم کن یا یه جایی بزار که بچه هایی که نیاز دارن بتونن راحت پیداش کنن , فک کنم تنها پروژه بی دردسر انجمن باشه اون تاپیک من
                  عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
                  مخترع برتر شمال غرب سال 96
                  مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X