اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برای کنترل دما.رطوبت . گاز امونیاک برای مرغداری نیاز به کمک دارم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برای کنترل دما.رطوبت . گاز امونیاک برای مرغداری نیاز به کمک دارم

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام خدمت دوستان عزیز من نیاز به یک مجموعه کامل کنترل دقیق دماسنج ومقدار طوبت و گاز آمونیاک برای یک سالن مرغداری دارم که در داخل سالن نصب میشود و مقدار هر پارامتر از گرما و سرما و درصد طوبت و مقدار گا آمونیاک رو اندازه گیری کنه و هر کدام یک خروجی برای داخل و خارج کردن فن ها و هیترها و موتور ها داشته باشه آیا میشه این مجموعه رو با مینی درست کرد به شرطی که مقدار هرکدام رو به صورت نمایش بر روی تابلو داشته باشیم ممنون میشم در این پروژه به من کمک کنید ...درضمن اینم قید کنم که سنسور های استفاده شونده باید خیلی دقیق عمل کنند تا بهترین شرایط پرورش به وجود بیاد .......مرسی

پاسخ : یه پروژه دارم کمکم میکنید....مرسی

دوست عزیز لطف کن عنوان تاپیک رو ویرایش کن و یه اسم مناسب براش انتخاب کن تا بقیه هم بدونن محتوای اینجا چیه.

در مورد سوالت:
    تو دقیقا سنسورها رو می خوای یا نحوه کنترل سالنو؟

دیدگاه

پاسخ : برای کنترل دما.رطوبت . گاز امونیاک برای مرغداری نیاز به کمک دارم

بین دوست عزیز من هم نیاز به سنسو دارم هم چگونگی کنترل تا بتونم کنترل این پارامترها رو در دست بگیرم ودرمورد سنسور هم میخوام بدونم کدام سنسور بهتره
      در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

سلام
        دوست عزیز من این دستگاه رو برای مرغداریمون ساختم .
        وای کالیبره کردن آمونیاک خیلی دردسر داره
        نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

سلام دوباره
          من حاضرم در طرح شما همکاری کنم .
          اگر مایل بودید به من خبر بدید.
          نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

سلام پشه جان
            من دنبال یه سنسور امونیاک با خروجی دیجیتال هستم شما چی پیشنهاد میکنین؟

دیدگاه

سلام
              تا اونجایی که من گشتم سنسور دیجیتال واسه آمونیاک تو ایران نداریم . خارج رو نمیدونم . من تونستم فقط یک مدل سنسور آمونیاک پیدا کنم و اونم آنالوگ و از نوع المنت دار بود . :angry:
              نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

سلام من می خوام tgs2444 رو واسه آمونیاک راه بندازم کسی کار نکرده
                من به آمار زمین مشکوکم...
                اگر این شهر پر از آدم هاست......
                پس چرا این همه دل ها تنهاست؟

دیدگاه

سلام نیاز به مدارترموستات انالوگ یا دیجیتال بادقت متوسط دارم. باتشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X