اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در ایجاد یک وبسایت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در ایجاد یک وبسایت

سلام و درود
    دوستان می خواهم یک وبسایت ایجاد کنم اگر امکانش است یاریم کنید :biggrin:

پاسخ : کمک در ایجاد یک وبسایت

سلام مهدی
    چه کمکی نیاز داری؟

دیدگاه

به نام خدا

سلام

شما برای ایجاد یک وب سایت به چند عامل نیاز دارید که معرفی میکنم براتون

اول نیاز به یک هاست و دامنه دارید که میتونید یک هاست و دامنه برای مدت یک سال یا بیشتر اجاره کنید منظور از هاست همان فضای هست که قرار هست وب سایت شما در ان قرار بگیره مثلا با آدرس WwW.CurrentWebsite.ir منظور از دامنه همان ir-com-org-.... هست

بعد از اجاره هاست و دامنه شما نیاز به یک سی ام اس دارید منظور از سی ام اس همان نرم افزای هست که شما به کمک ان وب سایت خود را ایجاد میکند و مطالب شما را به شکل جزاب در کار یک دیگه قرار میده یا بهتر بگم یک چیز مثل همین انجمن ساز سایت wWw.eca.ir ولی برای شما برای ایجاد یک سایت باید باشه اگه در کنار وب سایت هم دوست داشتید انجمن داشته باشید می تونی از یکی از انجمن ساز های مجود در اینترنت استفاده کنید که بیشتر شان هم ریگان هست
      شما میتونید با توجه به سلیقه خودتون از سی ام اس های ریگان مثل وردپرس و جوملا استفاده کنید وردپرس و جوملا دو نمرم افزار های پر طرفدار در این و جهان هستند شما بعد اجاره هاست و دامنه و بعد نصب سی ام اس نیاز به قالب دارید زیبا برای وب سایت خود هستید می تونید تو نت بپرخید به طور ریگان پیدا کنید یا با پرداخت هزینه مدید یکی برای شما بسازه
      بعد این کارها شما صاحب وب سایت میشد
      اگه جای سوال بود بپرس تا بگم

!!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
      نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی زمانی1381
        سلام و درود
        دوستان می خواهم یک وبسایت ایجاد کنم اگر امکانش است یاریم کنید :biggrin:

سلام خدمت شما و سایر دوستای عزیز
        می دونم تاپیک یه جورایی زیر خاکیه! :biggrin: اما گفتم شاید عزیزای دیگه ای هم بیان و مثل من این تاپیک رو ببینن
        به خاطر همین گفتم بیام یه توضیحاتی بدم در رابطه با ایجاد یه وبسایت جدید
        برای اینکه به درک مناسبی از پروسه طراحی سایت برسی باید اون رو به چند بخش تقسیم کنیم( منظورم از اون همون طراحی سایته دیگه میدونین حتماً )
        اولین مرحله اینه که یه طرح گرافیکی توی فوتوشاپ زده میشه و شکل کلی سایتی که داریم طراحیش می کنیم به دست میاد...بعد از اینکه توی فوتوشاپ طرح گرافیکی اولیه از سایت زده شد، فایل اون به صورت فلت و یا psd تحویل طراح سایت(-طراح رابط کاربری(UI Developer )- که باید اون رو با برنامه نویس سایت تفکیک کرد و نباید این تصور رو داشت که طراح سایت همون برنامه نویس سایت هستش) میشه...حالا توی این مرحله طراح سایت میاد اون طرح گرافیکی رو تبدیل به کدهای HTML می کنه اول و بعدش میاد برای اینکه شکل و شمایل سایت رو به اون صورت که توی طرح گرافیکی هستش در بیاره، کدهای css اون رو هم می نویسه(البته در کنار این کار از javascript و JQuery هم استفاده می کنه تا بتونه با کاربر تعامل برقرار کنه المان های داخل صفحه وبی که داره میسازه)...بعدش که این کدهای HTML و CSS و اینجور چیزا رو نوشت...اون فایلی که آماده کرده رو میده به برنامه نویس وب و اون هم کارهای برنامه نویسی اون سایت رو انجام میده( و به هر کدوم از قسمت های سایت می گه که مثلاً اگه دکمه فلان کلیک شد، بیا فلان کار رو انجام بده)
        به عنوان نکته هم باید متذکر بشم که در کنار این جریانات، حتماً حتماً حتماً، نیاز هستش که شخصی باشه تا دیتابیس رو طراحی بکنه( که حالا بعضی وقتا ممکن خود برنامه نویس این کار رو بکنه و یا اگه شرکت درست حسابی و یا تیم گنده ای باشه افراد متخصص طراحی پایگاه داده این کار رو انجام میدن)
        این کلیت نحوه طراحی سایت بود که خدمتتون عرض کردم به صورت خیلی فشرده،جامع و کامل :rolleyes:

امیدوارم براتون مفید بوده باشه توضیحاتم..
        اگه سوال دیگه ای هر کدوم از دوستان در این زمینه داشتن در خدمتشون هستم :smile: :nerd:

دیدگاه

راستی حالا اینی که یکی از دوستان گفته بود از همون اول بیا هاست و دامنه تهیه کن رو من تکذیب می کنم کاملاً ... بهتره اول از لوکال هاست استفاده کنی و وقتی همه کارهای طراحی سایتت تموم شد و اوکی شد همه چیز اونوقت بری هاست و دامنه بخری(البته مسائل رو از جهت طراحی سایت دارم براتون بازگو می کنم و نه از جهت سئو! )
          در ضمن در این بین زبون های برنامه نویسی مختلفی هم وجود داره که میشه باهاشون سایت ساخت --> ASP.Net و یا PHP یا سایر موارد دیگه ای که وجود دارن...
          برای اینکه راحت تر باشی هم میتونی از سیستم های مدیریت محتوایی مثل جوملا یا وردپرس(و یا اپن کارت، دروپال، پرستاشاپ، مودل و ...) استفاده کنی که کارت رو هم کم هزینه تر می کنن و هم خیلی سریعتر میتونی به هدف و نتیجه دلخواهت برسی... :smile:

دیدگاه

سلام دوستان وب سایت http://www.e-gol.ir که به تازگی راه اندازی کردم.از دوستان برنامه نویس میخوام که یه نگاه به سایتم کنن اگه مشکلی داره بهم بگن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roumak
              سلام دوستان وب سایت http://www.e-gol.ir که به تازگی راه اندازی کردم.از دوستان برنامه نویس میخوام که یه نگاه به سایتم کنن اگه مشکلی داره بهم بگن

سلام به شما تبریک میگم وب سایت قشنگی دارید
              !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
              نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

داستان این نماد الکترونیک ، سخت بود ؟
                سایت آماده خریدین ؟
                چند نمونه سایت آماده جوملا دیدم ، خیلی طراحی باحالی دارن ، موندم بخرم یا نه

دیدگاه

سلام

من میخوام یه وب سایت استاتیک رو طراحی کنم.ظبق تحقیقاتی ک انجام دادم نرم افزارهای adobe muse و websitepainter رو پیدا کردم
                  میخواستم بپرسم کسی تا به الان با این نرم افزارها کار کرده؟ نحوه ی کارباهاشون به چه صورته؟
                  ممنون

دیدگاه

آقا به نظر من بهتره اول یه وبلاگ بسازید بعد به سایت تبدیلش کنید
                    تو لوکس بلاگ (یا رزبلاگ) فک کنم با7(هزار) تومن میشه یه سایت ساخت
                    حیدر قجا دونیا یالان دونیا دور...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ariane
                      داستان این نماد الکترونیک ، سخت بود ؟
                      سایت آماده خریدین ؟
                      چند نمونه سایت آماده جوملا دیدم ، خیلی طراحی باحالی دارن ، موندم بخرم یا نه
                      نه داداش یه ستارش (یک ستاره اش) :biggrin: راحته برو لینک زیر راحت بگیر:
                      http://www.enamad.ir/default.aspx
                      حیدر قجا دونیا یالان دونیا دور...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MohammadMers
                        آقا به نظر من بهتره اول یه وبلاگ بسازید بعد به سایت تبدیلش کنید
                        تو لوکس بلاگ (یا رزبلاگ) فک کنم با7(هزار) تومن میشه یه سایت ساخت
                        من میخوام خودم یاد بگیرم،بخاطر همین دنبال ساخت هستم
                        ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X