اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سیم کشی بالابر مغازه ای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سیم کشی بالابر مغازه ای

سلام
    من می خواهم یک بالابر تکفاز (بالابر مغازه ای) برای یک خانه سه طبقه رو سیم کشی کنم
    ولی نمی دونم که باید از plc استفاده کنم یا میشه با رله کارش رو راه انداخت و همچنین اگر در طراحی مدار کمکم کنید ممنون میشم
    همچنین اگر در مورد مدار قدرت راهنمایی کنید دعاگوتون هستم
    ممنون
    ...
    دواي درد عاشق را کسي کو سهل پندارد ز فکر آنان که در تدبير درمانند در مانند
    چو منصور از مراد آنان که بردارند بر دارند بدين درگاه حافظ را چو ميآ‌خوانند ميآ‌رانند
    در اين حضرت چو مشتاقان نياز آرند ناز آرند که با اين درد اگر در بند درمانند در مانند
    http://www.iranboomerang.blogfa.com

پاسخ : سیم کشی بالابر مغازه ای

سلام دوست عزیز
    نیازی به plc نیست اما بسته به کارتون داره
    یه مدار فرمان ساده با کلید استارت و استپ،کنتاکتور و کنتاکت کمکی کار شما را راه میندازه
    البته شما باید ببینینید چه امکاناتی را نیاز دارید
    میخوان یه پنل مثل اسانسور بزارید که بشه طبقه را انتخاب کرد و بالابر تو طبقه مورد نظر قرار بگیره یا فقط با کلید بالا و پایین بشه و قطع کنه کافی هست
    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

ممنون
      ولی من نمی دونم که موتور تکفاز رو چطور چپگرد راستگرد میکنند؟؟
      و همچنین چون موتورم تکفازه دیگه نیاز به کنتاکتور نیست و با رله کارم راه میفته درسته؟؟؟
      ...
      دواي درد عاشق را کسي کو سهل پندارد ز فکر آنان که در تدبير درمانند در مانند
      چو منصور از مراد آنان که بردارند بر دارند بدين درگاه حافظ را چو ميآ‌خوانند ميآ‌رانند
      در اين حضرت چو مشتاقان نياز آرند ناز آرند که با اين درد اگر در بند درمانند در مانند
      http://www.iranboomerang.blogfa.com

دیدگاه

دوست عزیز
        بسته به نوع الکتروموتور میتونید اون را چپ گرد و راست گرد کنید
        معمولا با جابجایی سر سیم پیچ و یا گذاشتن خازن
        حتما به کنتاکتور نیاز دارید چون امپر مصرفی موتور شما در لحظه استارت بالا هست و نیاز هست شما سر سیم پیچ ها را تغییر بدید باید کنتاکتور تو مدار باشه
        نیاز به یکسری مدارات فرمان و کنترلی داره در هر لحظه فقط یه دور موارد مدار بشه
        هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X