اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست جایگزین مطمئن و کم نویز برای رگولاتور های 79xxو 78xx

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست جایگزین مطمئن و کم نویز برای رگولاتور های 79xxو 78xx

درود من یه کانورتور پوش پول درست کردم البته بدون فید بک الان مشکلم اینه می خوام بدونم توی این کانورتور ها از چه رگولاتوری برای فیکس کردن ولتاژ خروجی استفاده می کنند من ازسری 78xx و 79xx استفاده کردم یه خورده این رگولاتور ها اصلیش کم گیر میاد و توی تجربه بهم ثابت شده زیاد نمیشه بهشون اعتماد کرد خواستم ببینم جایگزین مطمین و کم نویز برای رگولاتور های 79xxو 78xx چی هست
    ارادتمند

این هم شماتیکم
    معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

پاسخ : درخواست جایگزین مطمئن و کم نویز برای رگولاتور های 79xxو 78xx

رگولاتور های مناسب و لو نویز و جدید البته زیاد هست فقط چون فروشنده ها وارد نمیکنن خرید های خود من باعث میشه گرونتر در بیاد
    ولی در مورد رگولاتور های جایگزینی که در داخل هم هست سری lm1117 نویز پایینی داره و مناسب هست اگر اریجینالش پیدا کنید
    ولی اگر دنبال موارد خاص هستید میتونیم لو دراپ و لو نویز خطی معرفی کنیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
      رگولاتور های مناسب و لو نویز و جدید البته زیاد هست فقط چون فروشنده ها وارد نمیکنن خرید های خود من باعث میشه گرونتر در بیاد
      ولی در مورد رگولاتور های جایگزینی که در داخل هم هست سری lm1117 نویز پایینی داره و مناسب هست اگر اریجینالش پیدا کنید
      ولی اگر دنبال موارد خاص هستید میتونیم لو دراپ و لو نویز خطی معرفی کنیم
      متشکرم از پاسخ تون من دنبال چیز خیلی خاصی نیستم حقیقتا چون اولین باره پوش پول درست کردم این رگولاتور های سری 78xx , 79xx خیلی انرژی منفی میده بهم و سابقه بدی ازشون دارم
      می خوام بدونم اصلا چی استفاده میکنند به جای اینها
      معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

دیدگاه

حس قدیمی و عقب افتاده بودن به من دست میده وقتی یه 78xx میخوام استفاده کنم! :biggrin:
        با وجود رگولاتور های جدید و SMT شدن بردها (کاهش ولتاژ ای سی ها و قطعات) من خیلی وقته که از اینها استفاده نکردم در عوض از lm1117 و رگولاتور های خطی لینیر تکنولوژی و تگزاس اینسترومنت به وفور و انالوگ دیوایس هم کمتر استفاده کرده ام
        ولی همونطوری که گفتم به خاطر اینکه فروشنده ها اشنا نیستند معمولا همون از رده خارج ها رو وارد میکنن
        و مورد دیگه اینکه این جدیدا چون خرید خود من تا حالا تعداد خیلی بالا نبوده ارزون در نمیومد

دیدگاه

از mc34063 یا lm2576 ,LM2596 استفاده کنید

دیدگاه

سلام
            من برای یک برد آنالوگ نسبتا حساس یک رگولاتور خطی خوب میخوام ولتاژ 3.3 و 5 ولت چی پیشنهاد میکنید ؟
            قبلا از AMS1117 استفاده کردم و خوب بود.
            AMS1117 در مقابل قطعاتی که شما گفتید چه طوره ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X