اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فنر ماشین موزر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فنر ماشین موزر

با سلام
    یکی از دوستان ماشین موزرش رو باز کرده و این فنر رو که ظاهرا کارخونه اضافی توش گذاشته بوده رو نتونسته جا بزنه :biggrin:
    این تصویر رو هم تو تلگرام برای بنده فرستاده

دوستان کسی میدونه این فنر جاش کجاست؟ یا شایدم همون اضافه کارخونه هست :biggrin:

با تشکر

پاسخ : فنر ماشین موزر

ماشین من چند ما پیش از دستم افتاد و قابش شکست و خودم به قاب براش خریدن و عوض کردم.
    تا آنجایی که یادم، فکر کنم به این صورت بود که
    ببینید اون قسمت فلزی که الان داخل قاب آزاد ولش کردید یه سوراخ بزرگ که روش یه پیچ سر پهن بسته میشه این فنر باید روی قسمت فلزی و زیر پیچ باشه یعنی بین آون دوتاقرار بگیره به این صورت که قسمت دایره ای فنر زیر پیچ باشه و و طوری قرار بدید که قسمت باز دایره‌ای در سمت راست و متمایل به بالا زیر پیچ قرار بگیره و سر دیگر فنر که صاف هست میره زیر قسمت بالا سمت راست. یعنی وقتی که شما دسته رو از بیرون فشار میدهد دسته پیچ و به دنبال آن سر دیگر فنر رو تکان میده و سر دیگر فنر هم قسمت پلاستیکی مخصوص تیغه ماشینی حرکت میده در نتیجه تیغه ماشین حرکت میکند.

دیدگاه

پاسخ : فنر ماشین موزر

شک کرده بودم مال اهرم باشه منتها شما تیر خلاص رو زدید و شک به یقین تبدیل شد :biggrin:
      قبلا هم عرض کردم مال خودم نیست. من خودم یه رمینگتون 5550 دارم مرگ نداره!!! :mrgreen:
      این مال یکی از دوستان هست که از من پرسیده بود

بازم ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X