اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار ریموت کنترل رادیوئی با برد بیش از 100 متر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار ریموت کنترل رادیوئی با برد بیش از 100 متر

با سلام بر اساتید
    میخواستم بدونم مدار قوی تری هست که بیش از 100 متر یعنی تا 500 متر یا 1 کیلومتر را جواب بده !!!
    معمولا از PT2272 برای برد های کم استفاده میشه که زیاد جالب نیست و کد فیکس هم هست که از نظر امنیتی مشکل داره و..

سپاس

پاسخ : مدار ریموت کنترل رادیوئی با برد بیش از 100 متر

کسی نیست راهنمایی کند!!!

دیدگاه

اصلا pt2272 ربطی به برد نداره !

pt2262 72 ی اینکودر دکودرن فقط
      HMT HMR من استفاده کردم قشنگ تا 150 170 متر جواب داد
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehran901
        اصلا pt2272 ربطی به برد نداره !

pt2262 72 ی اینکودر دکودرن فقط
        HMT HMR من استفاده کردم قشنگ تا 150 170 متر جواب داد
        ممنون دوست عزیز:که جواب من را دادید.
        HMT HMR دقیقا چی هستند !!؟ با میکروکنترلر اجرا می شوند؟ ماژول خاصی دارند؟
        کدام از اینها مناسب هستند و یرد بیشتری دارند؟
        http://www.roboeq.ir/products/category/82/order/desc/by/snum/
        سپاس

دیدگاه

شما برای ارسال و دریافت دیتا به یک دستگاه فرستنده یک گیرنده رادیویی و دو تا پردازشگر که میتونه کامپیوتر ،میکرو ، یا از این آی سی های بازاری انکود دیکود استفاده کنی
          برا اینکه برد زیادی داشته باشی باید فرستنده گیرنده قوی داشته باشی و هر چی برد فرستنده بیشتر ماژول گرونتر میشه تو فروشگاه همین سایت چند نمونه ماژول گذاشته فکر کنم گروناش 500 متر رو بده
          من خودم از 315mhz حدود 30 متر برد گرفتم :bye :bye :bye
          عجب روزگاریست...! هیچکس به سکوت آدم نمیرسد،همه منتظرند به داد آدم برسند...!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ♥♫ حمید خان ♫♥
            شما برای ارسال و دریافت دیتا به یک دستگاه فرستنده یک گیرنده رادیویی و دو تا پردازشگر که میتونه کامپیوتر ،میکرو ، یا از این آی سی های بازاری انکود دیکود استفاده کنی
            برا اینکه برد زیادی داشته باشی باید فرستنده گیرنده قوی داشته باشی و هر چی برد فرستنده بیشتر ماژول گرونتر میشه تو فروشگاه همین سایت چند نمونه ماژول گذاشته فکر کنم گروناش 500 متر رو بده
            من خودم از 315mhz حدود 30 متر برد گرفتم :bye :bye :bye
            ممنون دوست عزیز: لطفا یک نمونه را معرفی کنید که بالای 100 متر برد داشته باشد !! منظور ام ماژول هست! 433 خوب هست یا 915 : از نظر برد!؟
            سپاس

دیدگاه

چند وقت پیش خودم هم یه تایپیک در این مورد گذاشتم و چند نفر جواب میدادند و یه هو همگی رفتند نمیدونم دلیل این کارشون چیه :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO:
              من با 915 مگا هرتز کار نکردم بر اثاث تجربه یکمی که با ماژول RF کار کردم میدونم که فرکانس بالا میتونه یکی از دلایل برد بیشتر باشه ولی به خیلی چیز های دیگه مثل کیفیت ماژول داشتن یا نداشتن آنتن و ... بستگی داره من با ماژول 433و 315 کار کردم که از همین سایت خریدم بعلاوه ماژول وایرلس (همگی نمونه های ارزان)
              نتیجه کار: ماژول 433 نویز زیادی تو دریافت داشت ، گیرنده 315 با کمال تعجب اطلاعات فرستنده 433 رو به خوبی دریافت میکرد ،فرستنده گیرنده 315 هم بدک نبودند و تا 30 متر جواب میداد ولی 433 نه
              ماژول وایرلسی که از سایت دریافت کردم خراب بود یعنی قسمت آنتنش روی فیبر قطع شده بود به همین خاطر دلسرد شدم روش کار کنم جواب نده

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: ایا برای ماژول گیرنده HMT HMR (433) : فرستنده اماده مثل زیر وجود دارد؟ یا خودمان باید بسازیم؟
                http://www.newkiteshop.com/product_info.php/cPath/103_55/products_id/139/pname/%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%AA-%D8%AA%DA%A9---4-%D8%AF%DA%AF%D9%85%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%86%D9%88%D8%A8
                سپاس

دیدگاه

بله حتما
                  یه سرچ کنی توی همین انجمن این کار رو کردند ولی با کدویژن
                  ولی من انجام ندادم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ♥♫ حمید خان ♫♥
                    بله حتما
                    یه سرچ کنی توی همین انجمن این کار رو کردند ولی با کدویژن
                    ولی من انجام ندادم
                    ممنون دوست عزیز: منظورم این هست که نمیخوام فرستنده خودم بسازم: میخوام از ریموت کنترل اماده مثل ریموت دزدگیر ماشین که توی ان لینک نشان دادم استفاده کنم چون مدار فرستنده بزرگ و حمل اش سخت هست !! راستی این ماژول hmt ایا به درد کنترل برای پمپ اب و.. می خورد !! خروجی اش به صورت دائمی هست یا لحظه ای؟
                    سپاس

دیدگاه

عرض کردم که بله امکان داره با ریموت بشه این کار رو کرد تا اونجا که من میدونم خروجیشون باید دیتا ی سریال باشه البته hmr دریافت
                      hmt ارسال

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X