اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید انورتر یا باتری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید انورتر یا باتری

باسلام دوستان گرامی.من یک سیستم گیمینگ دارم پاورش 1800وات هس سه مانیتور 20 اینچ 4Kو اسپیکر و چن تا چیزی حالا میخواستم ببینم اینورتری هست که برق این سیستم رو جور کنه یانه.درضمن ایا خرید اینور تر مطمعن تر هس یا سری کردن باتری های 12 ولت ماشین قیمت مهم نیس فقط مطمعن ترین راه که به سیستم اسیب نزنه.یه سوال دیگه سری کردن باتری های 12 ولتا 60امپر که به 220 ولت رسید با 65 امپر خطرناک نیس اونم دی سی واسه ادم و اون امپر بالا به پاور سیستم اسیب نمیزنه
    Just God

پاسخ : خرید انورتر یا باتری

درود
    چرا ولتاژ بالا خطر ناکه.........چهDCچهACفرقی نداره
    بله اینورتر هم هست که بتونه شما2000وات بخر...
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghaderi00
      باسلام دوستان گرامی.من یک سیستم گیمینگ دارم پاورش 1800وات هس سه مانیتور 20 اینچ 4Kو اسپیکر و چن تا چیزی حالا میخواستم ببینم اینورتری هست که برق این سیستم رو جور کنه یانه.درضمن ایا خرید اینور تر مطمعن تر هس یا سری کردن باتری های 12 ولت ماشین قیمت مهم نیس فقط مطمعن ترین راه که به سیستم اسیب نزنه.یه سوال دیگه سری کردن باتری های 12 ولتا 60امپر که به 220 ولت رسید با 65 امپر خطرناک نیس اونم دی سی واسه ادم و اون امپر بالا به پاور سیستم اسیب نمیزنه
      کسی نیس کمک کنه
      Just God

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
        درود
        چرا ولتاژ بالا خطر ناکه.........چهDCچهACفرقی نداره
        بله اینورتر هم هست که بتونه شما2000وات بخر...
        موفق باشی
        داداش ببین تو ولتاژ متناوب یه لحظه ولتاژ 5 ولت هست یه لحظه 180 ولت و ...ولی برف دی سی همیشه ثابت هس یعنی همیشه 220 ولت میمونه.درضمن 60 امپر خیلی زیاده واسه220 دی سی خیلی خطرناک هس.تو یه لحظه ادمو میکشه. درضمن فک میکنم این برق 220 با 65 امپر که با سری کردن باتری بوجود میاد میترسم به پاور صدمه بزنه.شاید یو پی اس بخرم
        Just God

دیدگاه

شما باید یک دستگاه اینورتر که خروجی سینوسی داره استفاده کنید از مارک معتبر بخرید فکر کنم فاراتل خوب باشه
          برای محاسبه توان مصرف تمام دستگاه ها رو با هم جمع کنید و 10 درصد بهش اضافه کنید میشه توانیکه باید بخرید
          در مورد سری کردن باطریهاتون باید عرض کنم احتمالا یا پاورتون میسوزه یا روشن نمیشه چون برق شهر با باتری متفاوته یعنی تویه 1 ثانیه 50 بار قطع و وصل میشه( به عبارتی قطب های مثبت و منفی عوض میشه ) که بهش میگن 50 هرتز نمیدونم تا حالا برق شما رو گرفته یا نه ولی دلیل لرزشی که ایجاد میشه همین فرکانس 50 هست (البته به همین سادگی قطع و وصل نیست، من ساده گفتم)
          عجب روزگاریست...! هیچکس به سکوت آدم نمیرسد،همه منتظرند به داد آدم برسند...!

دیدگاه

برای راه اندازی سیستم کامپیوترت باید از اینورتور استفاده بکنی و همچنین به باتری برای راه اندازی اینورتور احتیاج داری و تحت هیچ شرایطی نمیتوانی از برق dc (باتری) برای راه اندازی وسایلی که از برق ac (برق شهر ) استفاده میکنند استفاده بکنی و برق dc خیلی خطرناکتر از برق ac میباشد !!!!!!!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X