اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لطفا کمک ==> مدار rgb led

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لطفا کمک ==> مدار rgb led

ما شش عدد وال واشر داریم که داخل هر کدام 15 عدد led rgb سری قرار دارد چگونه میتوان پاور و rgb controller برای آن محاسبه و نصب کرد . منظور آیا با یک عدد rgb controller و تعدادی rgb amplifier میتونم پروژه را اجرا کنم؟

پاسخ : لطفا کمک ==> مدار rgb led

سلام
    بیشترین جریان زمانی کشیده خواهد شد که سفید روشن بشه
    درمورد led های موجود در سایت که مارکشون liteon خست برای سبز 300 میلی آمپر و برای قرمز و آبی 600 میلی آمپر جریان زده
    حالا شما باتوجه به اتصالاتتون میتونید جریان رو برای هر رنگ مشخص کنید و به تناسب کنترلر رو انتخاب کنید.با توجه به تعداد و پرجریانترین کنترلر موجود در سایت که 30 آمپر هست از اون استفاده کنید دقیق نمیدونم که بیرون بیشتر از این کنترلری هست یا نه
    حتما از آمپلی فایر هم استفاده کنید
    telgram:09396888049

دیدگاه

دوست عزیز واقعاً متشکرم از پاسختون
      حالا فرض کنید ما یک rgb controller داریم که خروجی 12 تا 24 ولت به ما میده (از مدل های موجود بازار) - هر پروژکتور 15 عدد led rgb داشته باشه که مثلا هفت عدد را سری کنیم با یک مقاومت و هشت عدد دیگر را هم با هم سری کنیم.
      و حالا فرض کنید تعداد زیادی پروژکتور مثلاً 24 عدد پروژکتور 15 چراغه داریم که برای 3 محوطه جداگانه هستند و دوست داریم همه این ها با هم تغییر رنگ بدن ، با توجه به ولتاژ rgb controller برای هر پروژکتور باید یک ampilifier بگذاریم سوال 1: آیا راهی دارد از تعداد کمتری amp استفاده کنیم؟
      سوال 2: آیا سیم های هر پروژکتور جداگانه باید به تابلو بیاد و برای هر کدام یک عدد ampilifier تعبیه بشه یا راهی هست این همه پروژکتور را به تابلو مرکزی نیاریم؟ فقط ما اگه بشه یک rgb controller داشته باشیم یا اگه نمیشه هر 8 تا پروژکتور را به یک rgb controller وصل بشه
      سوال 3: محوطه سوم ما از تابلو مرکزی ما حدود 40 متر فاصله داره در حالتی که بخواییم از یک rgb controller مرکزی استفاده کنیم باید همه apm هارو توی تابلو مرکزی بگذاریم ؟ یا باید برای هر محوطه یه تابلو با یا بدون controller طراحی کنیم؟ و اگر همه amp ها باید کنار controller تابلو مرکزی باشه آیا فاصله بین amp و آخرین پروژکتور افت ولتاژ نمیده و رنگ هارو تغییر نمیده؟ اصلا چطور باید این تعداد بالا روی این محوطه رو متصل کنیم؟ میشه نظرتون را بفرمایید ؟
      با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pmncivil
        1: آیا راهی دارد از تعداد کمتری amp استفاده کنیم؟
        اگر amp رو بخواهید کم کنید از اونطرف باید کنترلرتون قوی باشه وچون در انتخاب کنترلر شاید محدودیت باشه پس از تعداد amp کم نکنید
        نوشته اصلی توسط pmncivil
        سوال 2: آیا سیم های هر پروژکتور جداگانه باید به تابلو بیاد و برای هر کدام یک عدد ampilifier تعبیه بشه یا راهی هست این همه پروژکتور را به تابلو مرکزی نیاریم؟ فقط ما اگه بشه یک rgb controller داشته باشیم یا اگه نمیشه هر 8 تا پروژکتور را به یک rgb controller وصل بشه
        بنظر من amp ها رو نزدیک پروژکتورهاتون بذارید و کنترلر رو تو تابلو و از تابلو سیم بره به ampی که کنار پروژکتورهاست
        نوشته اصلی توسط pmncivil
        سوال 3: محوطه سوم ما از تابلو مرکزی ما حدود 40 متر فاصله داره در حالتی که بخواییم از یک rgb controller مرکزی استفاده کنیم باید همه apm هارو توی تابلو مرکزی بگذاریم ؟ یا باید برای هر محوطه یه تابلو با یا بدون controller طراحی کنیم؟ و اگر همه amp ها باید کنار controller تابلو مرکزی باشه آیا فاصله بین amp و آخرین پروژکتور افت ولتاژ نمیده و رنگ هارو تغییر نمیده؟ اصلا چطور باید این تعداد بالا روی این محوطه رو متصل کنیم؟ میشه نظرتون را بفرمایید ؟
        با تشکر
        همونطور که گفتم نظر من اینه amp ها کنار پروژکتورها باشن برای این کار هم نیاز نیست تابلو طراحی کنید برای هر پروژکتور،میتونید amp رو داخل پروژکتور هم جاسازی کنید.درمورد افت هم فک نکنم.من تا 20 متر با سیم کشیدم و مشکل بوجود نیومده البته اونها rgb نواری بودند.
        telgram:09396888049

دیدگاه

ممنونم دوست عزیز من از یکی از دوستان پرسیدم گفتن اگه amp با آمپر بالا بخری یا بسازی و مدار چندتا پروژکتور را موازی ببیندی میتونی یک amp بجای این تعداد قرار بدی و تعدادشو کم کنی بنظرم این مقرون بصرفه تره
          بازم خیلی خیلی ممنونم از لطفتون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X