اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در راه اندازی lcd کاراکتری با کتابخانه avrlib در کامپایلر avr-gcc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در راه اندازی lcd کاراکتری با کتابخانه avrlib در کامپایلر avr-gcc

سلام

دوستان من قبلا با codevision کار می کردم و مشکلی نداشتم یه 2-3 روز هست که به avr-gcc روی آوردم (فعلا تو ویندوز بعدا ایشالا تو لینوکس ) به طور ساده با کارکرش آشنا شدم و چندتا برنامه ساده ی خاموش روشن کردن پورت و از این جور چیزها هم نوشتم و خیلی خوب کار کرد اما هر کاری کردم نتونستم lcd کاراکتری رو راه اندازی کنم البته قصد نداشتم خودم از اول برنامه رو بنویسم می خواستم از کتابخونه های آماده استفاده کنم که نشد.

مشکلی که الان دارم این است که می خوام نحوه استفاده از کتابخونه avrlib و تغییرات مورد نیاز تو makefile رو اگر ممکن هست یه توضیح کوچیک بدید به عنوان مثال همین نوشتن یکی دو کاراکتر روی lcd و تغییراتی که باید روی makefile اعمال کرد.

با تشکر

پاسخ : مشکل در راه اندازی lcd کاراکتری با کتابخانه avrlib در کامپایلر avr-gcc

یه روز گذشت و کسی جواب نداد چون تاپیک رفت تو صفحه دوم با اجازه این پست رو زدم که بیاد بالا شاید دوستان لینوکسی و دوستار اپن سورس یه جوابی بدهند که مشکل من حل بشه وگر نه دوباره باید برم سراغ همون codevision

دیدگاه

آقا من واقعا شرمنده ام که این پستو ندیدم
      واقعا واسه من ننگه که همیچین پستی بی جواب بمونه :redface:

توضیح بدم ؟
      چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رستمی
        آقا من واقعا شرمنده ام که این پستو ندیدم
        واقعا واسه من ننگه که همیچین پستی بی جواب بمونه :redface:

توضیح بدم ؟
        خیلی ممنون که بالاخره جواب دادید اما یه کم دیر شده چون مشکل حل شد.
        من یک روز صبر کردم و دیدم جوابی نیومدبه همین دلیل خودم به جون winavr افتادم و با توسل به اینترنت و سرچ و این جور چیزها مشکلم تو ویندوز حل شد. روز بعدش هم رفتم سراغ لینوکس توی اون هم از خود avr-gcc جواب گرفتم موند avrlib که دست و پا شکسته اون هم حل شد. البته با کمک های آقای manian در کانال!
        امروز هم که می خواستم با rs232 کار کنم لینوکسم نابود شد :cry2:(یعنی خودم یه دستور رو که نباید اجرا می کردم رو اجرا کردم)
        به هر حال ممنون از توجه شما

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X