اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

محاسبه طول تابلوتون براتون سخته ؟ آموزش محاسبه گول تابلو ثابت و نوع فونت مناسب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

محاسبه طول تابلوتون براتون سخته ؟ آموزش محاسبه گول تابلو ثابت و نوع فونت مناسب

سلام دوستان گرامی
    میخوام روش محاسبه طول تابلو و انتخاب نوع فونت مناسب که کمترین و بیشترین متراژ کارتون رو بهتون نشون میده رو بهتون یاد بدم امیدوارم به دردتون بخوره واسه من که خیلی کارآمده

پلاگین Tirajeh LED TCT

این پلاگین کار رو خیلی ساده کرده وقتی نصبش میکنید یه گزینه منوی tools - macro - run macro را انتخاب کنی ( مثل پلاگین LED Tool )

گزینه Tirajeh LED tct را انتخاب کنید میبینید که دوگزینه در قسمت macro nam وجود داره

گزینه اول Fontanalyser این گزینه برای انتخاب نوع فونت کارتونه که بهتون نشون میده کدام فونت کمترین متراژ رو داره و کدوم یکی بیشترین که واسه مشتری این موضوع خیلی مهمه که توی هزینه هاش صرفه جویی کنه

گزینه دوم Perimeter این گزینه بهتون متراژ تابلو رو نشون میده اول طرحتون رو انتخاب میکنید بعد با زدن این گزینه متراژ تابلو نمایش داده میشه

اینم فایل نصب پلاگین امیدوارم براتون مفید واقع بشه
    http://up.persianscript.ir/do.php?filename=c921-LED-TCT.rar

پاسخ : محاسبه طول تابلوتون براتون سخته ؟ آموزش محاسبه گول تابلو ثابت و نوع فونت مناسب

از غلط املایی در اسم تاپیک عذر خواهی میکنم ( آموزش محاسبه متراژ تابلو ثابت )

دیدگاه

پاسخ : محاسبه طول تابلوتون براتون سخته ؟ آموزش محاسبه گول تابلو ثابت و نوع فونت مناسب

سلام و درود
      روش جالبی هست. یکی از مواردی که یک سازنده ی تابلو ثابت باید درش مهارت داشته باشه اینه که بتونه به مشتری حدود قیمت رو بگه. اگر این مهارت رو نداشته باشه هم خودش گیج میشه و هم تکلیف مشتری مشخص نیست و شاید در آخر کار هزینه ها بالا تر از اون چیزی که خیال می کرده بشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر
        سلام و درود
        روش جالبی هست. یکی از مواردی که یک سازنده ی تابلو ثابت باید درش مهارت داشته باشه اینه که بتونه به مشتری حدود قیمت رو بگه. اگر این مهارت رو نداشته باشه هم خودش گیج میشه و هم تکلیف مشتری مشخص نیست و شاید در آخر کار هزینه ها بالا تر از اون چیزی که خیال می کرده بشه.
        سلام
        دقیقا همینطوره خودم شخصا روی این موضوع مشکل داشتم که حتی بعد از طراحی نمیتونستم قیمت دقیق رو بگم حالا به راحتی متراژ تابلو در میاد و قیمت قطعی مشخص میشه بدون اینکه حلال و حرومی پیش بیاد این مسیله مهمیه

دیدگاه

به نام خدا

سلام این پلاگین برای کورل ایکس 7 نیست؟
          !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
          نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X