اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قبول شدن در کنکور کاردانی به کارشناسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قبول شدن در کنکور کاردانی به کارشناسی

با سلام ببخشید دوستانمن با این درصد ها تو کنکور کاردانی به کارشناسی 94 قبول میشم یا نه؟
    ماشین الکتریکی 14 تا از 20 سوال
    ریاضی 8 از 15 سوال
    فیزیک 11 از 15
    ادبیات 12 از 20
    زبان 10 از 20
    دین و زندگی 18 از 20
    مدار 6 از 20 سوال
    دیجیتال 6 از 20 سوال
    الکترونیک 6 از 20 سوال
    هدف من برق قدرت است.کمک کنید.
    سجاد

پاسخ : قبول شدن در کنکور کاردانی به کارشناسی

کاردانی به کارشناسی راحت قبول میشی متقاضی زیاد نداره فک کنم م ن شرکت کردم دیجیتال 87 درصد زدم مدار 22 ال 11 قبول شدم مشهد

دیدگاه

پاسخ : قبول شدن در کنکور کاردانی به کارشناسی

سلام به همه دوستای گلم
      من یه راهنمایی واستون دارم بعنوان کسی که مسیر شما رو طی کردم.. ببینید اکثر بچه های کاردانی به کارشناسی بچه های هنرستانی هستن که میخان ادامه تحصیل بدن.. منم یکی مثه شما بودم. ببینید دوستان شما الان از یک اموزشکده فارغ شدید و میخاید برید مقطع بالاتر..الان واسه کارشناسی اکثر دانشگاه ها غیرانتفاعی هست باز الان بعضی از اموزشکده ها لیسانس هم میگیرن زمان ما فقط سه تا اموزشکده لیسانس میگرفت.
      من میخوام اینو بهتون بگم که من دیپلم هنرستان، فوق دیپلم از اموزشکده دولت، لیسانس از غیرانتفاعی و الان ارشدم رو از یه دانشگاه خوب تو کشور گرفتم اما...
      اما میخام بتون بگم که اگه واقعا هدف شما ادامه تحصیل و خوندن دکتری هست و خیلی به درس علاقه دارید، شما باید توی یک دانشگاه سطح بالا لیسانس بگیرید..یعنی باید کنکور ریاضی فیزیک شرکت کنید (واسه هنرستانی ها با مدرک کاردانی میشه شرکت کنن) بعدش از اول لیسانس بخونید یعنی انگار نه انگار که فوق دیپلم خوندید..البته احتمال داره بعضی از واحدهای عمومی مشترک رو واستون تطبیق بدن.
      شما اگه واقعا به درس خوندن علاقه دارید و میخاید فقط توی این مسیر رشد کنید حتما و حتما و حتما باید یه دانشگاه خوب و ترجیحا دانشگاه های خوب تهران درس بخونید یا نهایتش صنعتی اصفهان..چون تو این دانشگاه ها واقعا با بچه ها کار میکنن و از پایه قوی میشن..اما ماها میریم توی جو آموزشکده که استاداش به زور فوق لیسانس دارن..اما اونا استاداشون همه دکتری و فوق دکتری با مرتبه استادی و دانشیاری هستند. من اینو به بچه های ریاضی فیزیک هم میگم که درس خوندن توی دانشگاه آزاد کی هیچی توی دانشگاه های دولتی شهرستان مثه دانشگاه چمران، دانشگاه یزد و فردوسی فایده نداره.. من انیو با چشم خودم دیدم.. اگه میخاید درس بخونید و برید سرکار بنظر من با فوق دیپلم هم بسه و دیگه نهایتش لیسانس.. واسه کشور ما که صنعتش مونتاژ کاری هست داشتن لیسانس مهندسی هم زیادشه.. پس اونایی که نمیخان به ارشد و دکتری برسن الکی خودشون رو الاف نکنن برن سر یه کاری تا توی مسیر کار پیشرفت کنن.. چون واقعا اینجا درس خوندن فایده نداره. من خودم پشیمونم که چرا اصن رفتم هنرستان که این راه پر پیچ وخم کاردانی و کاردانی به کارشناسی و ارشد اومد جلو پاهام.. واقعا به هنرستانی ها داره ظلم میشه..فک میکنن هرکی میره هنرستان مغزش نمیکشه در صورتی که از همین هنرستانی ها کلی مخ تلف میشه بخاطر برنامه ریزیهای غلط اموزشی..ما رو میفرستن تو این اموزشکده ها که استادامون همه مدرک لیسانس دارن و بار علمی اصن ندارن.. این حرفای منو زمانی میفهمید که از کارشناسی بیاید ارشد و همکلاسی های ارشدتون از دانشگاه های علم و صنعت، خواجه نصیر و صنعتی اصفهان هستن و شما از یک موسسه غیرانتفاعی..اون وقت متوجه میشید که چقدر در حقتون ظلم شده.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X