اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل شبیه سازی در پروتیوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل شبیه سازی در پروتیوس

سلام
    چرا تو پروتیوس بنده در آی سی های پ امپ و آی سی 555 و برخی دیگر، خود پایه vcc آی سی ولتاژ دارد و مدار ها بدون اعمال ولتاژ خارجی کار می کنند؟ فایل" mdf" مدلی موجود هست که اینطور نباشه و آی سی نیاز به تغذیه خارجی داشته باشه؟ چند تا کتابخانه امتحان کردم که اصلا 555 کار نکرد. نرم افزارو از نو نصب کردم با کتابخانه فابریک بازم هیچ.
    پروتیوس 7.8sp2 .دوستان راهنمایی کنید.
    با تشکر

آموختن تنها سرمايه اي است که ستمکاران نمي توانند به يغما ببرند

*بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد. امام حسین(ع)*

یادش بخیر...چقدر زود دیر شد... تشکر=احترام به نویسنده

پاسخ : مشکل شبیه سازی در پروتیوس

دوستان نظری ندارید؟؟!! :eek:
    لطفا یکی این فایل رو در پروتیوس اجرا کنه ببینید برای شما هم بدون تغذیه خارجی کار می کنه؟
    http://mkhaadem.persiangig.com/other/555%20test.rar/dl
    :angry:
    :-@

دیدگاه

تغذیه ه خودکار وصل هستن برا تغییر لیبل تغذیه میتونید وارد پروپرتیس قطعه بشین بخش edit pins رو بزنید و اسم لیبل های تغذیه رو تغییر بدین و ی لیبل ایجاد کنید تو برنامه با اسمی که تغییر دادین و متصلش کنید به تغذیه دلخواه
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehran901
        تغذیه ه خودکار وصل هستن برا تغییر لیبل تغذیه میتونید وارد پروپرتیس قطعه بشین بخش edit pins رو بزنید و اسم لیبل های تغذیه رو تغییر بدین و ی لیبل ایجاد کنید تو برنامه با اسمی که تغییر دادین و متصلش کنید به تغذیه دلخواه
        ممنون از راهنماییتون ولی این مورد برای آی سی هایی است که پایه vcc و gnd اصطلاحا hide هست ولی این دو آی سی که بالا گذاشتم پایه های تغذیه مشخصه و گزینه hidden pins رو نداره ، همون پایه ها به جای این که ولتاز بخواد ولتاز میده و عملا در طراحی ها نا معتبره. من با یک کتابخانه دیگر هم امتحان کردم که 555 این مشکل رو نداشت ولی اونم با وصل چند المان بهش خطای تایم استپ میداد و بدرد نمیخورد. یه 555 که باید بتونه تو انالوگ درست شبیه سازی کنه. چاره چیه؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X