اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال درباره تگ های RFID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال درباره تگ های RFID

سلام
    آیا تگ های کارت های rfid همه رو می توان با ماژول RFID خواند ؟
    چرا نمی توان مثلا کارت های بانکی و یا کارت های شرکت های دیگر رو خواند ؟
    آیا می توان تگ هایی داشت که فقط ماژول مخصوص بتونه اونها رو بخونه یا اصلا ماژول یکی باشه ولی یک سیستم کدینگ ریخته بشه تو ماژول که هر کارتی رو نخونه ؟
    چطوری است ؟
    ممنون

پاسخ : سوال درباره تگ های RFID

سلام دوست عزیز. این تگ ها هر کدام شماره سریال خاص خود را دارند. لذا شما باید با یک LCDکاراکتری شماره ی سریال ها رو بخوانید و سپس برنامه ی خودتون رو با اون بنویسید. مثلا من پروژه RFID انجام دادم با یه ماژول. ولی من میتونم 4 تا تگ ان را راه اندازئ کنم.

دیدگاه

دیدگاه

پس سوالت چی بوده دوستم؟؟؟؟

دیدگاه

آیا تگ های کارت های rfid همه رو می توان با ماژول RFID خواند ؟
          چرا نمی توان مثلا کارت های بانکی و یا کارت های شرکت های دیگر رو خواند ؟
          آیا می توان تگ هایی داشت که فقط ماژول مخصوص بتونه اونها رو بخونه یا اصلا ماژول یکی باشه ولی یک سیستم کدینگ ریخته بشه تو ماژول که هر کارتی رو نخونه ؟
          چطوری است ؟

دیدگاه

این یه تیکه آخرشو اصلا نفهمیدم چی شد
            کارت rfid همشون رو یه فرکانس کار نمیکنند بعضی 125 کیلو بعضی 13.5 مگا بعضی باتگ فعال کار میکنند بعضیشون هم میگن باید چدیت بشه تا بتونه تگ ها یه جدید رو بخونه
            عجب روزگاریست...! هیچکس به سکوت آدم نمیرسد،همه منتظرند به داد آدم برسند...!

دیدگاه

سلام،
              اول اینکه باید تگ و ریدر تو سک فرکانس باشن ، هر دو یا 125ک یا 13.6 مگ تا بتونن همو بخونن.
              دوم اینکه کارت های بانکی مغناطیسی هستن نه rfid.
              سوم اینکه اگه از کارت مایفر استفاده کنی میتونی روش رمز بزاری و اینطوری فقط اون ریدری که رمز رو داره میتونه به اطلاعاتش دسترسی داشته باشه.
              پیروز باشید.
              نکته اخلاقي :
              همه چيز و همه کس را دوست داشته باش اما به هيچ چيز و هيچ کس دل مبند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X