اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد راه اندازی سیستم عامل برروی LPC1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد راه اندازی سیستم عامل برروی LPC1768

سلام دوستان عزیز! من مطالب آموزش سیستم عامل RTX رو مطالعه کردم. حالا از دوستانی که بصورت حرفه ای تجربه دارند یه راهنمایی میخام!
    من یه برد LPC1768 دارم و میخام از ماژول های اون توسط سیستم عامل استفاده کنم! یعنی همزمان از سریال، کن، لن، ورودی/خروجی استفاده کنم.
    سوالم اینجاست که:
    1- منظور از راه اندازی درایور چیه و بعد از راه اندازی درایور باید چیکار کنم؟ آیا درایور منظور همون راه اندازی ماژول بصورت معموله که حالا باید اینکار بصورت هدفمند توسط سیستم عامل انجام بشه؟
    2- تسک های که دارم رو چطوری باید بنویسم! مثلا چندتا تابع دارم که باید از GPIO بخونه یا روشون بنویسه! یا مثلا از UART0 بگیرم بفرستم به UART1 یا توسط I2C بریزم روی حافظه فلش خارجی! یا مثلا در مورد CAN چی؟
    در واقع هدف اصلی من استفاده بهینه از پردازنده و مدیریت ماژول های LPC1768 است! این کار و تحقیق کردم باید توسط سیستم عامل انجام بدم ولی واسه انجامش راهنمایی میخام، ممنون.

پاسخ : راهنمایی در مورد راه اندازی سیستم عامل برروی LPC1768

راه اندازی بخش های مختلف مثل LAN , CAN , USART , ... با حالت معمولی و بدون استفاده از سیستم عامل فرقی نداره.
    اینکه چه تعداد تسک تعریف کنی و یا اینکه هر تسک چه کاری رو برای شما انجام بده کاملا بستگی به پروژه و الگوریتمی داره که شما مینویسی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X