اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فیوز محافظ یخچال سارا چند آمپره؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فیوز محافظ یخچال سارا چند آمپره؟

سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان :smile:

میخواستم بپرسم که آیا کسی میدونه فیوزی که برای محاظ یخچال سارا به کار رفته چند آمپره؟آخه فیوزی که روش بوده قبلا به علت ولتاژ بالایی که به شبکه وارد شده ترکیده و تقریبا هیچی ازش نمونده که بخوام آمپرشو ببینم oo:

و اینکه 700 وات خروجیشه

پاسخ : فیوز محافظ یخچال سارا چند آمپره؟

فیوز 4 امپر بزن حله

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ی نفر
      فیوز 4 امپر بزن حله
      ممنون ،میشه بپرسم از کجا فهمیدین 4 آمپر میخواد؟

دیدگاه

چون خودم تعمیر کردم ازشون.هرچند 4 امپر هم واسش زیاده.اگه 4 امپر زدی سوخت احتمالا ی قطعه سوخته داری مثل خازن بالشتی یا دیود 1n4007

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ی نفر
          چون خودم تعمیر کردم ازشون.هرچند 4 امپر هم واسش زیاده.اگه 4 امپر زدی سوخت احتمالا ی قطعه سوخته داری مثل خازن بالشتی یا دیود 1n4007
          یه 3 امپر بهش وصل کرده بودم همین که دوشاخه ی یخچالو بهش زدم ذوب شد فیوز، الان یه 5 آمپر گرفتم، وقتی وصل کردم بعد از چند ثانیه ال ای دیه قرمزش که نشون دهنده ی وضعیت غیر عادیه روشن موند فقط و فیوزم سالمه سالمه و اینم بهتون بگم که این محافظه در واقع محافظ مخصوص کامپیتره که ما ازش برا یخچال استفاده میکنیم، دو تا خروجی هم داره برا دوشاخه،اگه خواستین براتون عکسشو میفرستم ،الان بازش کردم قطعاتشو تست کنم

دیدگاه

سلام دوست عزیز همان طور که دوستان هم فرمودند ابتدا دیود های ورودی مدار رو که احتمالا 1N4007 هست رو چک کن ببین نسوخته باشه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X