اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی سیستم فروش خودکار ( اتومات ) .....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی سیستم فروش خودکار ( اتومات ) .....

وقت بخیر دوستان
    من دنبال طراحی سیستم فروش خودکار ( اتومات ) ..... فروش آب تصفیه هستم یعنی اب تصفیه کن که کنار مغازه بیرونه کذاشته پول بندازن داخلش و خود دستگاه بر پایه پول بهشون اب بده
    به نظرتون سیستمش از این دستگاه های فروش خودکار نوشابه و... پیچیده تره چون دستگاه فقط شناسایی پول و کلید خودکار برقی برای باز شدن و خروج آب و قطع شدن به موقع و صفحه اعلان اب خروجی و اتمام اب تصفیه رو لازم داره !همین ! اگر طرحیش پیچیده و سخته این سیستم طراحیش توسط شرکتا چقدر هزینه بر میداره ؟

پاسخ : طراحی سیستم فروش خودکار ( اتومات ) .....

پول بندازن داخلش ؟ منظورتون سکه هست ؟! یعنی سکه 500 مثلا بدن آب بهشون بده ؟
    یا اسکناس هم قبول کنه ؟
    قطعا اسکناس هم باید قبول کنه اسکنر اسکناس تو اون دستگاه های نوشابه فروشو اینا استفاده میشه همشونم خارجیه
    خودتون اسکنرشو بخواین بسازین با پردازش تصویر میتونید نوع اسکناسو دتکت کنید و پارامتر های امنیتیشو چک کنید
    هزینه ساخت این دستگاه ها بستگی داره به تعدادشون
    ولی از 4 5 تومن میتونید حساب کنید به نظر من که واستون بسازن ! وگرنه ساختش خیلی کم هزینه تر میشه
    من 4 سال پیش یکیشو ساختم که توضیحاتش در سایت های مختلفی مثل سایت زیر هست
    http://www.dastavardha.com/index.aspx?siteid=1&pageid=709&newsview=72 400
    درمورد نحوه ساخت اجزاش سوالی بود میتونم به سوالتون جواب بدم

اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

1- پول = سکه - اسکناس - کارت خوانم باشه چه بهتر انعطاف پذیری بیشتر میشه اما اضافه کردن این سه امکانات هزینش چقدر تموم میشه ؟
      2- نگاه کنید یه منبع آب 2000 لیتری رو ما پر آب تصفیه می کنیم و همیشه یه جا ،جاش ثابته و این منبع دورشو رو احتمالا دیوار کشی بکنیم با چیزی حالا باید دید لازمه یا نه ! یعنی تنظیمات خاصی برای روشن و یا خاموش شدن دستگاه تصفیه نیاز نیست چون اصلا دستگاه به منبع آب تصفیه همیشه وصل نیست ! دستگاه تو ماشین هست و چند جا باید بره نه فقط یه جا و دستگاه آب تصفیه کن جابه جا میشه !
      3- تنها چیزهایی که این سیستم ما نیاز داره الف) گرفتن سکه یا اسکناس یا عابر بانک ب) پس دادن باقیمانده پول پ )خروج دقیق آب به صورت واحدهای 10 یا 20 لیتری ( کمترین 10 لیتر حداکثر هر چی شد ) از یه شیر آب یعنی ظرف آب با خریداره
      ت) صفحه نمایش مبلغ + میزان آبی که قراره خارج بشه ث) در صوت اتمام آب قبول نکردن پول یا یه جوری این مشکلو حل کردن ص ) عالی میشه اگر ابش موقعی که تموم میشه یه پیامک روی گوشی بفرسته

هزینه این سیستم بدون در نظر گرفتن منبع آبش چقدر تموم میشه ؟
      در صورت خراب شدن سیستمش حتما باید طراحش دوباره بیاد رو سرش ؟

اضافه شده در تاریخ :
      نوشته اصلی توسط mehran901
      پول بندازن داخلش ؟ منظورتون سکه هست ؟! یعنی سکه 500 مثلا بدن آب بهشون بده ؟
      یا اسکناس هم قبول کنه ؟
      قطعا اسکناس هم باید قبول کنه اسکنر اسکناس تو اون دستگاه های نوشابه فروشو اینا استفاده میشه همشونم خارجیه
      خودتون اسکنرشو بخواین بسازین با پردازش تصویر میتونید نوع اسکناسو دتکت کنید و پارامتر های امنیتیشو چک کنید
      هزینه ساخت این دستگاه ها بستگی داره به تعدادشون
      ولی از 4 5 تومن میتونید حساب کنید به نظر من که واستون بسازن ! وگرنه ساختش خیلی کم هزینه تر میشه
      من 4 سال پیش یکیشو ساختم که توضیحاتش در سایت های مختلفی مثل سایت زیر هست
      http://www.dastavardha.com/index.aspx?siteid=1&pageid=709&newsview=72 400
      درمورد نحوه ساخت اجزاش سوالی بود میتونم به سوالتون جواب بدم
      خودتون میتونین این سیستمو طراحی بکنین ؟

دیدگاه

شرکتهایی که دستگاه فروش خودکار درست می کنند راحت براتون میسازند دستگاه شما خیلی ساده تر از دستگاه فروش قهوه و...است اما بعیده زیر 10میلیون بگیرند چون قراره سیستم جدید طراحی بشه سیستم هم به صورت کارت خوان و اسکناس گرفتن است پس دادن و خورد کردن اسکناس نیست سکه هم دیگه کاربرد نداره (گرفتن اسکناس و پس دادن بقیه یک سیستم پیچیده مکانیک نیاز داره که اصلا توجیه لازم را نداره)
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

با توجه به توضیحات شما و سفارشی ساز بودنش با حرف دوستمون موافقم شرکت هایی ک ممکنه این دستگاه ها رو بسازن واسه دستگاه نمونه هزینه زیادی میگیرن
          خودتون میتونین این سیستمو طراحی بکنین ؟
          درحال حاضر متاسفم
          اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X