اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن قرارداد با شرکت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بستن قرارداد با شرکت ها

سلام خسته نباشید من یه مبدل dc به dc درست کردم که ولتاژ ورودی رو دوبرابر و متقارن میکنه روی بردبرد هم بستم درست کار کرده با پروتل هم pcb شو کشیدم.
    ممکنه راهنماییم کنید چطور میتونم با شرکت ها قرار داد ببندم؟
    بابت لحن ام عذر میخوام یکم خسته ام میدونم هم جوابی که میدید شامل نمیشه و دنبالش نرو و ارزش نداره و غیره اس خیلی ممنون. :angry:

پاسخ : بستن قرارداد با شرکت ها

درود بر شما،

تصور من این است که شما در ابتدای گام گذاشتن در زندگی شغلی خود هستید. اگر این طور است، بنا به تجربه ی خودم می گویم که هر کس در اینجا برای شما مطلبی بنویسد، از روی حدس و گمان و تخمین است.

همان طور که فرد عاقلی از شما به عنوان یک متخصص الکترونیک خواسته تا مداری برای او طراحی کنید نه از حسن علی بقال و نه از دکتر زنان و زایمان، شما هم برای نگارش یک قرارداد باید یه یک متخصص، یعنی یک وکیل دعاوی با تخصص و تجربه ی ویژه در امور اقتصادی مراجعه کنید و با مشورت و تشریح نوع کار خود و مشتریان تان برای او، قرارداد متناسب با کار خود را از او بگیرید.

من این کار را از سال ها پیش شروع کرده ام و هیچگاه در هیچ کار قراردادی با مشکل و مساله روبرو نشده ام. زیرا طرف مقابل شما وقتی یک بار متن قرارداد را بخواند، متوجه می شود که با یک آدم حرفه ای و دقیق روبروست و شما را نمی تواند بازی دهد.

هزینه ی مشاوره ی وکیل (که آخرین بار در سال 1390 از آن استفاده کردم) روی متن قراردادی که من طرح اولیه ی آن را آماده کرده بودم و ایشان در دو جلسه ایرادات آن را برطرف کردند و نکته های مهمی را که من اصلاً ندیده بودم، به آن اضافه کردند، یکصدهزار تومان شد. امروز ممکن است این رقم 400 هزار تومان باشد. اما این خیلی مهم است که اگر این حک و اصلاح در آن قرارداد صورت نگرفته بود، ممکن بود تا 80 میلیون تومان ضرر کنم! بنابراین هزینه ی مشاوره ی تخصصی حقوقی بسیار مقرون به صرفه است.

اگر نام و نشان وکیلی را خواستید، در پیام خصوصی برای شما خواهم فرستاد.

پیروز باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X