اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بین این 3 تا کلمپ آمپر متر کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بین این 3 تا کلمپ آمپر متر کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

سلام

قصد دارم که برای انجام کارهام یک کلمپ آمپرمتر دیجیتال خریداری کنم.
    این سه تا کلمپ رو پیدا کردم که نظرم رو جلب کرد.لطفا اگر تجربه ای باهر کدوم از برندها دارید راهنمایی کنید.

TES : ساخت تایوان ومدل 3900 حدود 250.000 تومان

MASTECH : ساخت چین مدل 2115A حدود 250.000 تومان و True RMS

البته برند HIOKI مدل 3280-10 رو هم داره که حدود 200.000 تومن هستش و میتونه به عنوان یکی از کاندیداها باشه.
    mastech به نظر امکانات خیلی خوبی داره ، مخصوصا که True RMS هم هست.البته TES مدل 3901 هم TRUE RMS است ولی هنوز قیمتش رو نپرسیدم.
    به نظر شما کدوم یکی بهتره ؟

با تشکر

پاسخ : بین این 3 تا کلمپ آمپر متر کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

سلام دوست عزیز
    TRUE RMS مهم هست
    اگه بودجه دارید یه Hioki تهیه کنید که هم ACهم DC را اندازه گیری کنه
    البته باید بگم مارک MASTECH هم خوب هست هم AC هم DC را اندازه گیری کنه و هم TRUE RMS داره
    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

mastech مدل 2115A و HIOKI مدل 3288-20 که هر دو True RMS هستند
      قیمت Mastech حدود 250.000 تومان
      و قیمت HIOKI حدود 700.000 تومان

آیا اینقدر که تفاوت قیمت دارن ، تفاوت کیفیت هم دارن؟

ضمنا یک برند سومی هم به نام لوترون مدل 6046 مطرح شده.با قیمت 450.000 تومان و ساخت تایوان ولی ظاهر Mastech به نظرم بهتره.

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nanocycle
        mastech مدل 2115A و HIOKI مدل 3288-20 که هر دو True RMS هستند
        قیمت Mastech حدود 250.000 تومان
        و قیمت HIOKI حدود 700.000 تومان

آیا اینقدر که تفاوت قیمت دارن ، تفاوت کیفیت هم دارن؟

ضمنا یک برند سومی هم به نام لوترون مدل 6046 مطرح شده.با قیمت 450.000 تومان و ساخت تایوان ولی ظاهر Mastech به نظرم بهتره.

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر
        سلام دوست عزیز
        شما به هزینه ای که برای خرید اختصاص دادید و نوع کارتون باید انتخاب کنید
        من خودم بیشتر تجهیزات اندازه گیری که استفاده میکنم از برند HIOKI هست
        از لحاظ دقت و سرعت خیلی خوب هست و داره پول طراحی ظریف ،دقت و برندش میگیره
        شما خودتون اگه کلمپ ها را از نزدیک دیده باشید HIOKI از لحاظ اندازه خیلی کوچک هست در مقابلMastech

ببخشید این سوال میکنم شما بیشتر برای چه کاربردی میخواین تهیه کنید؟؟با اندازه گیری جریان خیلی سر و کار دارید؟؟دقت چقدر براتون مهم هست؟؟کاربری که میخواد از دستگاه استفاده کنه خودتون هستید یا کسی دیگه؟

هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

مصرف کننده خودم هستم.
          کارم هم برق اضطراری و تابلو برق است.
          من هیوکی رو از نزدیک دیده ام ، خیلی جمع و جوره.
          راستش یه مولتی متر دستی داشتم (بدون کلمپ ) برای کارهام استفاده میکردم.آمریکایی بود و خیلی کیفیتش خوب بود.متاسفانه پشت شیشه ماشین در اثر گرما از کار افتاد و پلاستیکش دفرمه شد. :sad: :sad: :sad: :sad:
          والا راستش میخوام برام کار بکنه.قبلی برام 18 سال کار کرد.
          اخلاقم هم اینه که زیاد با ابزار کشتی نمیگیرم و مرتب نگه میدارم ولی بقولی میخوام سگ جون باشه و کارکنه (ژاپنی یا چینی بودنش زیاد مهم نیست).
          این برند TES 3901 خیلی خوب بود ولی موجود نبود متاسفانه.
          Mastech و HIOKI بیش از 2 برابر اختلاف قیمت دارن.واقعا هیوکی اینقدر تغییر کیفیت داره یا نون برندش رو میخوره؟

با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nanocycle
            مصرف کننده خودم هستم.
            کارم هم برق اضطراری و تابلو برق است.
            من هیوکی رو از نزدیک دیده ام ، خیلی جمع و جوره.
            راستش یه مولتی متر دستی داشتم (بدون کلمپ ) برای کارهام استفاده میکردم.آمریکایی بود و خیلی کیفیتش خوب بود.متاسفانه پشت شیشه ماشین در اثر گرما از کار افتاد و پلاستیکش دفرمه شد. :sad: :sad: :sad: :sad:
            والا راستش میخوام برام کار بکنه.قبلی برام 18 سال کار کرد.
            اخلاقم هم اینه که زیاد با ابزار کشتی نمیگیرم و مرتب نگه میدارم ولی بقولی میخوام سگ جون باشه و کارکنه (ژاپنی یا چینی بودنش زیاد مهم نیست).
            این برند TES 3901 خیلی خوب بود ولی موجود نبود متاسفانه.
            Mastech و HIOKI بیش از 2 برابر اختلاف قیمت دارن.واقعا هیوکی اینقدر تغییر کیفیت داره یا نون برندش رو میخوره؟

با تشکر
            سلام دوست عزیز
            هیوکی هم کیفیت داره و هم پول برندش را میگیره
            اما این در نظر داشته باشید که حتما از جای مطمئن خرید کنید که اصلی باشه

این در نظر بگیرید برای کار هر دو خوب هست.
            mastech قیمتش پایین هست چون برند تازه وارد بازار هست اما از لحاظی قیمتش پایین هست اگه یه وقت حواستون نباشه اشتباهی در انتخاب رنج داشته باشید و دچار مشکل بشه به مراتب هزینه کمتری کردید

HIOKI خیلی جمع جور و ظریف هست اما قیمتش بالا هست و اگه اشتباهی رخ بده احتمال داره که به خاطر طراحی خوبش براش مشکلی پیش نیاد اما ممکنه هم دچار مشکل بشه

اگه امپر DC براتون کاربردی نداره یه مدل پایین تر HIOKI تهیه کنید

اگر نه هم زیاد حساس نباشید یه Mastech بخرید هم قیمت مناسب و هم امکانات خوبی داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X