اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت ترانس 35 ولت دوبل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت ترانس 35 ولت دوبل

سلام ب همه ی اساتید ارجمند.
    من چنانچه مشخصه کاردانی مکانیکم و پامو تو کفش الکترونیک کردم بخاطر همین احتیاج ب کمک شما دارم.
    قراره واسه آمپ 200 واتم 2 تا ترانس بپیچم(یکی برای آمپ ساب و دیگری باند)آمادش بازار نیست چون ی ترانس دوبل 35 هستش.بهم گفتن اگه واست بپیچیم دونه ای 150 واست در میاد.منم گفتم خودم بپیچم :nerd: :nerd:
    حالا اطلاعاتم اینطوریه خواستم ببینم جایی رو اشتباه نکرده باشم و قیمت حدودیشو ازتون بپرسم ک اگه خودم بپیچم چقد میشه.واسه 35 دوبل 5 آمپر تو محاسبات 70 ولت تک خروجی رو در نظر گرفتم.(آمپ +50/0/50- میخواد)
    قطر سیم پیچ اولیه1(368 دور)وثانویه1.6(136 دور) قطر هسته48 میل طول هسته150 و تعداد86 عدد.به ازای1.67 دور بر هر ولت.چنین چیزی قرقره ی استاندارد نداره وEI140A همه چیش میخوره بجز ارتفاعی ک باید سیم توش جاشه.بقیه هم گشادن واسه هسته.چطور بسازم+نهایت توان ترانسمو250 میخواستم اما الان تو محاسبات میگه 350 وات.چون خروجیمو 70 در نظر گرفتم.این اگه دوبل شه کمتر میشه؟
    در نهایت تشکر بابت وقتی ک گذاشتین.

پاسخ : ساخت ترانس 35 ولت دوبل

یه چیز دیگه هم هست.اینکه تو جدول نگاه میکردم یه قطر سیم بود یه قطر سیم با لاک.منظورش روکش عایق؟اگه اینطوره الان من باید قطر1.6 رو با احتساب غایق در نظر بگیرمو سیم با قطر 1.7 بگیرم یا نه فروشنده قطر اصلی سیم رو میده

دیدگاه

کسی نیست؟نظری.پیشنهادی.انتقادی.هیچی؟
      برای ترانس دوبل درست حساب کردم؟

دیدگاه

قطر سیم بدون لاک هست .اونم که تو بازاره همون مقدار بدون لاکشه.
        توانش هم همون 350 وات میشه.دویل 35 و 5 آمپر همون 350 میشه .چه جوری 250 بدست آوردی؟
        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X