اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جریان یه دستگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جریان یه دستگاه

سلام .ببخشید من می خواستم از دوستان خواهش کنم که به من کمک کنند در مورد اینکه چطوری میشه جریان هر دستگاهی و مداری را با مولتی متر اندازه گرفت.من تا حالا عملی این کار را نکردم فقط شنیدم وخوندم که امپر متر باید به صورت سری در مدار قرار بگیره تو ازمایشگاه دانشگاه هم با اسکوپ توانستیم جریان را بیبینیم از طریق یه مقاومت ک در واقع ولتاژاونو دیدیم که بر مقدار مقاومت تقسیم شده بود .با این اوصاف کسی می تونه کمکم کنه .البته از همه بچه های الکترونیک به خاطر این سئوالم عذر میخواهم. :redface:
    "هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم." هلن کلر

.

.

دیدگاه

پاسخ : جریان یه دستگاه

با آمپرمترهای کلمپی میتوانید بدون نیاز به سری کردن آمپرمتر در مدار جریان مدار را اندازه گرفت.

دیدگاه

سلام من حدودا نزدیک به بیست ساله با برق (چه ضعیف وچه قوی)میباشد و میتونم در یکی از سایتها به صورت عملی اموزش دهم .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamid1923
          سلام من حدودا نزدیک به بیست ساله با برق (چه ضعیف وچه قوی)میباشد و میتونم در یکی از سایتها به صورت عملی اموزش دهم .
          سلام .میشه لطفا اسم سایتتون را اینجا بزارید
          "هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم." هلن کلر

دیدگاه

سلام من کارمند مخابرات هستم و در قسسمت برق. منظور از سایت ایستگاهای مخابراتی میباشد. در صورت تمایل برای چند روز اینده برنامه ریزی نمایید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X