اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار قطع و وصل کننده برق 220 ولت با تایمر قابل تنظیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار قطع و وصل کننده برق 220 ولت با تایمر قابل تنظیم

با سلام
    دوستان یه راهنمایی اساسی میخام برای سیستم آبیاری باغچه خونمون که تو شهرستان هست دو سالیه سیستم آب قطره ای بستم ولی با قطع شدن آب لوله کشی هوا وارد لوله های قطره ای میشه و با وصل شدن آب شیرهای قطره ای کیپ میشه و آبیاری انجام نمیشه

یه مدار تلفیقی میخام که با تاریک شدن هوا و اگر شد روشن شدن هوا اگر هردو حالت رو بشه پیاده سازی کرد خیلی خوبه اگه نه فقط در صورت تاریک شدن هوا مدت 20 یا 15 دقیقه برق 220 رو به یه پمپ تخلیه آب که از پمپ تخلیه آب لباس شویی استفاده میکنم وصل کنه و بعد از گذشت اون زمان قطع بشه
    ممنون میشم یه راهنمایی اساسی کنین :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

پاسخ : مدار قطع و وصل کننده برق 220 ولت با تایمر قابل تنظیم

سلام
    شما نیاز به یک فتوسل دارید که شب و روز رو تشخیص بدید باهاش و با یه 555 زمان رو ایجاد کنید
    کار زیاد سختی نیست
    telgram:09396888049

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jumper
      سلام
      شما نیاز به یک فتوسل دارید که شب و روز رو تشخیص بدید باهاش و با یه 555 زمان رو ایجاد کنید
      کار زیاد سختی نیست
      دوست عزیز میشه نقشه برد رو هم بگین و اتصال و مدار و قطعه ها ی مورد نیاز

دیدگاه

دوستان کسی نیست کمک کنه؟

دیدگاه

دوستان دیگه به خودتون زحمت ندین دیروز رفتم از لاله زار پیدا کردم چیز خوبی هم هست عکسش و میزارم اینجا

یه دوشاخه تایمر 24 ساعتس چینیش و خریدم 25 آلمانیش هم 75 تومن بود

خوبیش اینه که تو 24 ساعت میتونی بهش برنامه بدی هر کدوم از اون آی هایی که دورش هست 15 دقیقه فعال میکنه به سمت بالا فعال میشه به سمت پایین غیر فعال

یه بدی که داره اگر برق بره ساعتش میریزه بهم یعنی اگر رو اون ساعتی که میزون کردین دیگه کار نمیکنه در کل واسه کار من جواب داد ولی خیلی دوست داشتم خودم درست کنم

دیدگاه

دم چینیا گرم..واسه ساختش میتونید از میکروکنترلر استفاده کنید که دستتون باز باشه...میتونید هم با آیسی های تایمر کار کنید که ساده تر هستن و احتمالا واسه همین چیزی ک عکسشو گذاشتید هم همون تایمر ها به کار رفته...
            تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi.Faani
              دم چینیا گرم..واسه ساختش میتونید از میکروکنترلر استفاده کنید که دستتون باز باشه...میتونید هم با آیسی های تایمر کار کنید که ساده تر هستن و احتمالا واسه همین چیزی ک عکسشو گذاشتید هم همون تایمر ها به کار رفته...
              دوستت عزیز میشه یه نمونه نقشه ساده و قابل اجرا واسه من بزارین که بتونم پیاده سازی کنم

نقشه برد و قطعات مورد نیازش و
              چون بدی این دستگا اینه برق بره تایمش ریست میشه دوباره باید برنامه بدی منم که نیستم همیشه اونجا

یه مداری که هیمن کارو بکنه یعنی مصلن با تاریک شدن هوا اندازه 15 دقیقه برق و وصل کنه و بعد قطع کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nima.bama
                دوستان دیگه به خودتون زحمت ندین دیروز رفتم از لاله زار پیدا کردم چیز خوبی هم هست عکسش و میزارم اینجا

یه دوشاخه تایمر 24 ساعتس چینیش و خریدم 25 آلمانیش هم 75 تومن بود

خوبیش اینه که تو 24 ساعت میتونی بهش برنامه بدی هر کدوم از اون آی هایی که دورش هست 15 دقیقه فعال میکنه به سمت بالا فعال میشه به سمت پایین غیر فعال

یه بدی که داره اگر برق بره ساعتش میریزه بهم یعنی اگر رو اون ساعتی که میزون کردین دیگه کار نمیکنه در کل واسه کار من جواب داد ولی خیلی دوست داشتم خودم درست کنم

درود بر شما،

اگر من جای شما بودم، با توجه به حساسیت و اهمیت کاری که می خواهد با آن انجام شود، حتماً وسیله ای را می خریدم که در درازمدت بادوام تر باشد و کارکرد مطمئن تری داشته باشد.

پیروز باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nima.bama
                  دوستت عزیز میشه یه نمونه نقشه ساده و قابل اجرا واسه من بزارین که بتونم پیاده سازی کنم

نقشه برد و قطعات مورد نیازش و
                  چون بدی این دستگا اینه برق بره تایمش ریست میشه دوباره باید برنامه بدی منم که نیستم همیشه اونجا

یه مداری که هیمن کارو بکنه یعنی مصلن با تاریک شدن هوا اندازه 15 دقیقه برق و وصل کنه و بعد قطع کنه
                  مدار تایمر به همراه کدها و برنامه های جانبیش تو اینترنت خیلی زیاده...سرچ کنید حتما پیدا میشه...اگه پیدا نشد اینجا بحث کنیم در موردش....
                  تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X