اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

IP Library of Quartus

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

IP Library of Quartus

سلام دوستان
    من به چند تا از IP های کوارتوس نیاز پیدا کردم........ولی هنگام نصب این امکان فراهم نشد که IP Library رو نصب کنم (سی دی نصبی که از فروشگاه
    رفتم محتویاتش قفل شده و از طریق اتوران هم ارور عدم دسترسی سیستم عامل رو میده...) واسه همین مدام با این ارور توی quartus مواجه میشم که IP Library نصب نشده........
    ممنون میشم اگه کمک کنین.........نیاز فوری بهشون دارم.
    بخصوص دوستانی که نصبش کردن شاید بتونن کمک کنن...........سی دی من مشکل داشت. شاید با پلود فایلهای پوشه IP Library مربوط به Quartus بشه یه کاری کرد. فوقش اینه مستقیم کدها رو دستگاری میکنم........البته نمیدونم IP ها رو چه جوری پیاده کردن......

احیانا دوستانی که با FPGA Advantages کار کردن ....این امکان وجود داره که از IP های مثلا کوارتوس یا هر برنامه یا شرکت دیگه ای ازش استفاده کنیم؟

پاسخ : IP Library of Quartus

دوستان کسی تا حالا پروژه ای تونسته از FPGA Advantages به Quartus پورت کنه؟ یا بعکس؟ همینطور واسه ISE ؟ البته از ISE به Quartus میشه پروژه رو پورت کرد ولی من طراحیم الان با FPGAAdv هست....
    مشکل من اینه که هر روشی رو پیدا میکنم به لایسنس و پول میخوره :twisted: سرعت اینترنت هم.... :angry:
    کدی که خودم نوشتم قابل مقایسه با امکانات و سرعت مگافانکشنهای Quartus و ISE نیست ..... از طرفی به پیاده سازی های سطح بالا و سریع نیاز دارم....
    خود فروم Mentor Graphic هم پولیه..........ساپورتش هم لایسنس معتبر میخواد :nice:
    ....

دیدگاه

سلام
      اگر در محیط FPGA Advantage دارید از HDL Designer استفاده می کنید به راحتی می تونید core ها با IP های تولید شده توسط Xilinx Core Generator و یا Quartus رو به HDS منتقل کرده و از اونها استفاده کنید.
      ( به راحتی import می شود)

اگر واقعا به quartus کامل ( آخرین نگارش) نیاز دارید و دانشجو هستید البته می تونیم کل نرم افزار رو با license و همه چیز در اختیارتون قرار بدیم. البته برای دریافتش باید حضورا مراجعه کنید.

دیدگاه

بله مشکل من هم همینه
        ازین قابلیت FPGA Adv اطلاع دارم یه Totorrialآ‌کامل هم داره واسه پیاده سازی NIOS II از نرم افزار Quartus ....
        مشکل من اینه که نرم افزاری رو که از سایت گرفتم متاسفانه IP Library نصب نشد حالا به مشکل برخوردم.....یه بار دیگه به سایت درخواست میدم شاید اینبار درست شد....
        یه سوال:
        به نظرتون طراحی ببرم توی Quartus و اونجا طراحی کنم چه جوره؟ من کدها رو نوشتم واسه همین خیلی کار نمیبره ولی مشکل من اینه روند طراحیم بر اساس Black Box approach هست و در نهایت هم میخوام اینا رو مثل یه شماتیک به هم وصل کنم .... ممکن هست که از یه سری بلاک استفاده کنم و یه بلاک جدید بسازم.....خلاصه روند طراحی رو مجبورم اینجوری انجام بدم...میدونم که Quartus این قابلیت رو داره ولی باهاش سروکله نزدم....فعلا دارم توی FPGA Advantages اینکارو میکنم اما به نظر شما اگه سوئیچ کنم به Quartus چه جوره؟
        بهرحال ممنون

دیدگاه

جناب sadid لطفا مشکلات مربوط به محصولا فروشگاه رو با ایمیل مربوطه و بخش پشتیبانی مطرح کنید.
          اگرم DVD مشکلی داشته باشه خوب مجدد براتون ارسال میشه ولی اینکه میگید بقیه موارد نصب میشن ولی این نصب نمیشه فکر نکنم به dvd ربط داشته باشه و مشکل از چیز دیگه ای خواهد بود.
          به هر حال باید با پشتیبانی تماس بگیرید و اونجا پیگیری کنید.

متشکرم.

دیدگاه

ممنون آقای بلورچیان
            من این مطلب رو چند بار با خود فروشگاه در میان گذاشتم ..... گاهی پیش میاد دیگه مثلا کرک همین FPGA Advantage مشکل داشت و انصافا خود شما مشکل رو با پلود فایلهای کرک از طریق ایمیل حل کردین ولی این مشکل مسکوت ماند.....واسه همین مجبور شدم اینجا مطرحش کردم.
            در نهایت این پست رو اینجا دادم و لازم بود.....ضمن اینکه این تنها خرید من از فروشگاه سایت نبوده و کلا از خرید از فروشگاه کاملا راضیم و خدائیش خوب ساپورت کردین بجز همین مشکل که اونم پیش میاد و طبیعیه و حل میشه...عمده مشکل به نظرم به خاطر همون سیتم فقلی هست که استفاده میکنین...گاه باعث ناسازگاری روی ویندوزهای مختلف میشه ..در حالیکه امکان کپی محصولات هم وچود داره.....بهرحال مسئولیتش با خودمه نه شما....
            ممنون

دیدگاه

متشکرم ولی پشتیبانی وظیفه ماست.
              دوست عزیز من پیگیری کردم ولی شما این مشکل رو به این شکل اعلام نکرده بودید ! تیم ما فکر کرده بود که شما در نصب مشکل دارید نه اینکه کلا دکمه نصب غیر فعال است !
              حتما سریعا بررسی میشه و به شما اطلاع داده میشه(احتمال قوی مجددا محصول برایتان ارسال میشه)

موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X