اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از ماژول Sim900 با بیسیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از ماژول Sim900 با بیسیک

سلام
    من میخوام یه برنامه با ماژول Sim900 با Bascom avr بنویسم اما مشکل دارم و تا حالا هر چی تلاش کردم نتونستم
    میخوام برنامه یه شرط داشته باشه که در صورتی که کسی به ماژول تماس بگیره، ماژول محتویات یک سری متغیر رو برای شماره تماس گیرنده مسج کنه. کسی میتونه کمکم کنه؟ اصلاً این کار شدنی هست؟

پاسخ : استفاده از ماژول Sim900 با بیسیک

نوشته اصلی توسط aminbastan
    سلام
    من میخوام یه برنامه با ماژول Sim900 با Bascom avr بنویسم اما مشکل دارم و تا حالا هر چی تلاش کردم نتونستم
    میخوام برنامه یه شرط داشته باشه که در صورتی که کسی به ماژول تماس بگیره، ماژول محتویات یک سری متغیر رو برای شماره تماس گیرنده مسج کنه. کسی میتونه کمکم کنه؟ اصلاً این کار شدنی هست؟
    اگر می خواهید مطلب را واقعا یاد بگیرید؛ باید مدتی برای یاد گرفتن مطالب مرتبط با این ماژول وقت بگذارید. دیتا شیت سخت افزاری و نرم افزاری ماژول و App Noteهای مربوطه اون رو بخونید. شیوه کار با درگاه ارتباط سریال و دستورات مربوطه در بسکام را مسلط شوید. آزمون و خطا کنید و اونوقت اگر اشکال مشخصی داشتید، اینجا مطرح نمائید. چون داشتن یک لقمه آماده در اینجا، واقعا چندان کمکی به فهم عمیق موضوع و حرفه ای شدن در کار با این ماژول نمی کند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس نوآور
      اگر می خواهید مطلب را واقعا یاد بگیرید؛ باید مدتی برای یاد گرفتن مطالب مرتبط با این ماژول وقت بگذارید. دیتا شیت سخت افزاری و نرم افزاری ماژول و App Noteهای مربوطه اون رو بخونید. شیوه کار با درگاه ارتباط سریال و دستورات مربوطه در بسکام را مسلط شوید. آزمون و خطا کنید و اونوقت اگر اشکال مشخصی داشتید، اینجا مطرح نمائید. چون داشتن یک لقمه آماده در اینجا، واقعا چندان کمکی به فهم عمیق موضوع و حرفه ای شدن در کار با این ماژول نمی کند.
      بله درست میفرمایید اما بحث این هست که این بخش کوچکی از پروژه کارشناسی من هست که تا 3 روز دیگه بیشتر وقت نداره 20 روزه دارم رو پروژم کار میکنم و همه قسمتاشو با آزمون و خطا انجام دادم و میتونم بگم تو این 20 روز بیشتر از کل دوره کارشناسیم الکترونیک عملی یاد گرفتم اما وقتم محدوده و مطمئنم تا سه روز دیگه به هیچ وجه نمیتونم با آزمون و خطا برنامه این رو بنویسم، قسمتای ساده تر پروژم خیلی بیشتر طول کشیده واقعاً الآن من به یکی که کمکم کنه احتیاج دارم

دیدگاه

راستی یه چیزی که باید اضافه کنم اینه که ماژول رو از eca نخریدم و فرق داره با مدل eca وخیلی پایه کمتر داره. این تصویر ماژول من هست:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X