اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال سیم های بورد اسپیکر مایکرولپ مدل m-565e کمکم کنین خواهشا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال سیم های بورد اسپیکر مایکرولپ مدل m-565e کمکم کنین خواهشا

سلام دوستان.... بنده یه اسپیکر مایکرولپ مدلm-565e دارم که مشکلش چراغ قرمز(موت)روشن بود و پخش نمیشد :sad:بازش کردم ویه تیکه سیم برداشتم تک تک خازن ها وآی سی ها و... رو بهم اتصال داشتم که بلکه چراغ قرمزه خاموش شه و روشن شه :cry2:دیدم نشد واومدم درب جلوش باز کردم از اونجا هم تماما اتصال زدم کار نکرد وبدترشد :cry: الان دیگه قاط زده کلی :angry:تمام چراغ ها روشنه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry2:یعنی میتونه تمام قطعات سوخته باشه؟؟؟؟؟؟در ضمن با مولتی متر خازن ها ودیود ها چک کردم شماره انداخت مولتی ولی نمیدونم این شماره ایی که انداخته درسته یا نه اغلب این خازن رنگی ها درسته و اغلب این خازن سیاه ها مولتی شماره نمی اندازه......

وقتی آنچه داريم مي بخشيم ،آنچه را نيازمند آنيم
    ،دريافت خواهيم کرد

« داگلاس لاوسن »

پاسخ : اتصال سیم های بورد اسپیکر مایکرولپ مدل m-565e کمکم کنین خواهشا

در حال حاضر اسپیکرت در چه وضعی میباشد ؟؟؟ آیا هیچ کدام از بلندگوها صدا دارند ؟؟؟ تمام قطعات اسپیکرت هم در بازار یافت میشود و قابل درست شدن میباشد !!!!

دیدگاه

اخه چرا اتصالی می کنی....؟؟؟ oo: oo: oo: oo:نگفتی می سوزه؟؟ :angry: :angry: :angry: :angry:خوب اول همین جا سوال می پرسیدی شاید 5تومن بیشتر خرجش نبود یا اصلا خرج نداشت....الان شاید بیشتر5تومن خرج داشته باشه نمی خوام بترسونمت فقط می گم ای کاش اول سوال رو می پرسیدی راحت تر می شد درستش کرد
      الان بلندگوهات صدادارن؟
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann
        در حال حاضر اسپیکرت در چه وضعی میباشد ؟؟؟ آیا هیچ کدام از بلندگوها صدا دارند ؟؟؟ تمام قطعات اسپیکرت هم در بازار یافت میشود و قابل درست شدن میباشد !!!!
        هیچی همینطور چراغاش ثابت میمونه و صدا به هیچ وجه درنمیاد :sad:
        ،دريافت خواهيم کرد

« داگلاس لاوسن »

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
          اخه چرا اتصالی می کنی....؟؟؟ oo: oo: oo: oo:نگفتی می سوزه؟؟ :angry: :angry: :angry: :angry:خوب اول همین جا سوال می پرسیدی شاید 5تومن بیشتر خرجش نبود یا اصلا خرج نداشت....الان شاید بیشتر5تومن خرج داشته باشه نمی خوام بترسونمت فقط می گم ای کاش اول سوال رو می پرسیدی راحت تر می شد درستش کرد
          الان بلندگوهات صدادارن؟
          گفتم شاید چراغ موتش خاموشه که بلکه صدایی ازش درآد بدتر شد یه تیکه سیمی برداشتم از ترانس به تک تک همه چی زدم( تقریبا مثه جارو زدن عمل کردم)
          نه صدا ندارن.
          ،دريافت خواهيم کرد

« داگلاس لاوسن »

دیدگاه

کلا بیخیالش شو.زدی پکوندی بدبخت رو.از فکرش بیا بیرون
            مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
            [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط soora73
              گفتم شاید چراغ موتش خاموشه که بلکه صدایی ازش درآد بدتر شد یه تیکه سیمی برداشتم از ترانس به تک تک همه چی زدم( تقریبا مثه جارو زدن عمل کردم)
              نه صدا ندارن.
              اینجوری که تومیگی بهرته بی خیالش بشی.....چون از ترانس گرفتی زدی هرچی ای سی و ترانزیستور و....ب.ده سوزوندی....اگه هزینش واست مهم نیس درستش کن همش رو عوض کن
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط soora73
                نه صدا ندارن.
                توجه :این پست بدون سلام شروع شده .
                عزیز فکر کردی لامپ و سرپیچ و چراغه که یه فاز یا نول بهش بدی درست بشه ، نکنه فکر میکردی اگه اشتباه بشه فیوز میپره !
                نابودش کردی
                به معنای واقعی کلمه

پانوشت : احتمالا الان این اسپیکر رو میبره پیش تعمیرکار و میگه:" تا همین یک ساعت پیش درست داشت کار میکرد نمیدونم چرا یهویی اینطوری شد " !!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
                  توجه :این پست بدون سلام شروع شده .
                  عزیز فکر کردی لامپ و سرپیچ و چراغه که یه فاز یا نول بهش بدی درست بشه ، نکنه فکر میکردی اگه اشتباه بشه فیوز میپره !
                  نابودش کردی
                  به معنای واقعی کلمه

پانوشت : احتمالا الان این اسپیکر رو میبره پیش تعمیرکار و میگه:" تا همین یک ساعت پیش درست داشت کار میکرد نمیدونم چرا یهویی اینطوری شد " !!!
                  اینطوری نگو.خب شاید بنده خدا اطلاعات نداشته.حالا کمک میخواد.شما باید نمک رو زخمش بریزی؟
                  مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
                  [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mj.sh
                    اینطوری نگو.خب شاید بنده خدا اطلاعات نداشته.حالا کمک میخواد.شما باید نمک رو زخمش بریزی؟
                    سلام
                    قبل از اینکه این بلا رو سر اسپیکر بیاره باید کمک میخواست نه حالا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
                      سلام
                      قبل از اینکه این بلا رو سر اسپیکر بیاره باید کمک میخواست نه حالا
                      منم همین رو میگم نباید خودش اتصالی می کرد داغونش کرده نیست ونابود فقط یه لاشه ازش باقی مونده
                      Proudly @real_ahmadi
                      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

منم همین رو میگم نباید خودش اتصالی می کرد داغونش کرده نیست ونابود فقط یه لاشه ازش باقی مونده
                        سلام.والا من اطلاعی نداشتم اینطور میشه اصلا چیزی سر در نمیارم از الکترونیک فکر کردم اگه این سیم اتصالی شانسی بخوره به یه چیزی که بلکه خاموش شه نه.... :cry:
                        ،دريافت خواهيم کرد

« داگلاس لاوسن »

دیدگاه

نوشته اصلی توسط soora73
                          سلام.والا من اطلاعی نداشتم اینطور میشه اصلا چیزی سر در نمیارم از الکترونیک فکر کردم اگه این سیم اتصالی شانسی بخوره به یه چیزی که بلکه خاموش شه نه.... :cry:
                          عجب!
                          پس زدی ترکوندیش....اگه همینجوری درست می شد دیگه تعمیر کار وجود نداشت هرکی همین کارو می کرد چ کاریه...بده به تعمیر کار؟
                          Proudly @real_ahmadi
                          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

اینجوری که تومیگی بهرته بی خیالش بشی.....چون از ترانس گرفتی زدی هرچی ای سی و ترانزیستور و....ب.ده سوزوندی....اگه هزینش واست مهم نیس درستش کن همش رو عوض کن
                            سلام من با مولتی متر این خازن ها ودیودهاش چک کردم همشون شماره رد میکنن درسته یعنی؟؟؟؟؟؟؟؟
                            ،دريافت خواهيم کرد

« داگلاس لاوسن »

دیدگاه

نوشته اصلی توسط soora73
                              سلام من با مولتی متر این خازن ها ودیودهاش چک کردم همشون شماره رد میکنن درسته یعنی؟؟؟؟؟؟؟؟
                              خازن سالمه....یعنی اینجوری نمی سوزه ولی ترانزیستور ها چرا دیود هم از مدار باید جدا کنی از یه طرف باید شماره نشون بده از یه طرف نه مولتی متر رو روی بوق قرار بده..فقط یادت باشه هرچیزی که بخوای تست کنی باید از برد درش بیاری..موفق باشی
                              Proudly @real_ahmadi
                              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X