اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

sim900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

sim900

سلام
    من با sim900 به ی مشکلی خوردم
    الان به طور کامل راه اندازی میشه و شبکه رو پیدا میکنه و یک اس ام اس هم از sim900 به گوشیم میاد و حتی از طریق sim900 به گوشیم زنگ میزنم
    حالا میخوام وقتی مثلا کلمه A ازطریق گوشیم به sim900 اس ام اس شد مثلا یکی از خروجی های میکرو یک بشه اینو نمیتونم درست کنم
    لطفا کمک کنید
    ممنون

پاسخ : sim900

نوشته اصلی توسط mm1m
    سلام
    من با sim900 به ی مشکلی خوردم
    الان به طور کامل راه اندازی میشه و شبکه رو پیدا میکنه و یک اس ام اس هم از sim900 به گوشیم میاد و حتی از طریق sim900 به گوشیم زنگ میزنم
    حالا میخوام وقتی مثلا کلمه A ازطریق گوشیم به sim900 اس ام اس شد مثلا یکی از خروجی های میکرو یک بشه اینو نمیتونم درست کنم
    لطفا کمک کنید
    ممنون
    سلام
    وقت بخیر
    بعد از اینکه پیام دریافت شد(ریختید توی متغییر) باید شرط کنید اگر برابر با "a" شده مثلا porta.1=1 بشه.فقط لازمه بدونید متغییری که پیام میریزید داخلش کدوم هست

دیدگاه

یعنی مثلا:
      buffer=getchar();
      if(buffer=="
      {
      porta.0=1;

دیدگاه

چجوری این پیام در یافت میشه؟
        مشکل اینجاس؟
        بعد میخوام بدونم وقتی به sim900 ی اس ام اس میدم مستقیما خود متن اس ام اس رو روی پورت سریال میفرسته؟
        یعنی اگه A رو اس ام اس کنم مستقیما A رو به پورت سریال به میکرو میفروسته؟

دیدگاه

کسی نیست کمکم کنه؟

دیدگاه

همیشه یک سرچ بزن قبلش.
            اما این دفعه رو میگم.وقتی یک sms میاد پایه ri به مدت (یادم نیست) یک میشه و یک متن حاوی این که یک اس ام اس اومده ازطریق سریال ب میکرو ارسال میشه.حالا شاما باید وقفه سریال رو فعال کنی ک هروقت رو پورت سریال چیزی داشتی خونده بشه و بره ب لیبل مد نظرت
            مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
            [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mj.sh
              همیشه یک سرچ بزن قبلش.
              اما این دفعه رو میگم.وقتی یک sms میاد پایه ri به مدت (یادم نیست) یک میشه و یک متن حاوی این که یک اس ام اس اومده ازطریق سریال ب میکرو ارسال میشه.حالا شاما باید وقفه سریال رو فعال کنی ک هروقت رو پورت سریال چیزی داشتی خونده بشه و بره ب لیبل مد نظرت
              شما اگه دقت کنی به سوالم خیلی خوبه
              من میگم وقتی یک اس ام اس به sim900 ارسال میشه دقیقا چ متنی از روی سریال به میکرو داده میشه؟
              مثلا متن اس ام اس A میباشد

دیدگاه

این سوال نداره.باید امتحان کنی.بسته ب فریمور امکان تغییر هست
                مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
                [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

دیدگاه

ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X