اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه کار با پروگرمر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه کار با پروگرمر

سلام دوستان
    من تا حالا با پروگرمر کار نکردم...چطوری باید آی سی رو داخل پروگرمر بذارم؟ :redface:

پاسخ : نحوه کار با پروگرمر

قبل سرچ سوال :angry:

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=we b&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB0QFjA AahUKEwio2oOGn9rHAhVCiRoKHcaaAyU&url=http%3A%2 F%2Fcnfco.persiangig.com%2Fdocument%2Fhelp-usbasp.pdf&usg=AFQjCNHaXrhKXUfP6hHXmLGvgxOT5Ta Cyw&sig2=3eSMYvlwR4itOFeDAxiiQA&bvm=bv.101 800829,d.d2s

پروگرمرتون چیه ؟
    تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

دوست عزیز بستگی به پروگرامرت داره مثلا پروگرامر multiavr سایت تو راهنماش نوشته چه طوری یه میکرو 40 پایه یا 28 پایه رو روی سوکت قرار بدی در ضمن یه سری جامپر برای تنظیمات میکرو مختلف داره
      اسم پروگرامر رو بنویسید

دیدگاه

سلام :
        دوستان درست میگن ، اسم پروگرمر رو بیان کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد و همچنین نوع آی سی رو که چند پایه است .
        راستی در پارات سرچ کنی فیلم آموزش پروگرم کردن رو پیدا میکنی که از دیدن متن و عکس برات راحت تره . . .
        اگه باز هم به نتیجه نرسیدی عکس پروگرمرت رو بزار تا دقیق تر راهنمایی بشین . . .
        آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezamajdi
          سلام :
          دوستان درست میگن ، اسم پروگرمر رو بیان کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد و همچنین نوع آی سی رو که چند پایه است .
          راستی در پارات سرچ کنی فیلم آموزش پروگرم کردن رو پیدا میکنی که از دیدن متن و عکس برات راحت تره . . .
          اگه باز هم به نتیجه نرسیدی عکس پروگرمرت رو بزار تا دقیق تر راهنمایی بشین . . .
          پروگرمرم stk500 هستش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi.Faani
            قبل سرچ سوال :angry:

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=we b&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB0QFjA AahUKEwio2oOGn9rHAhVCiRoKHcaaAyU&url=http%3A%2 F%2Fcnfco.persiangig.com%2Fdocument%2Fhelp-usbasp.pdf&usg=AFQjCNHaXrhKXUfP6hHXmLGvgxOT5Ta Cyw&sig2=3eSMYvlwR4itOFeDAxiiQA&bvm=bv.101 800829,d.d2s

پروگرمرتون چیه ؟
            سرچ کردم ...چیزی که میخواستمو پیدا نکردم...من میخوام بدونم آی سیم رو چطور داخل پروگرمر قرار بدم...تو این pdf چیزی ننوشته آخه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shabnam77
              سرچ کردم ...چیزی که میخواستمو پیدا نکردم...من میخوام بدونم آی سیم رو چطور داخل پروگرمر قرار بدم...تو این pdf چیزی ننوشته آخه
              اوکی..ببینید روی اون زیف سوکت (که معمولا سبز رنگ یا مشکی رنگه) واسه این ک بدونید چطور قرارش بدین کنارشو نگاه کنید نوشته پایه اول آیسی رو کدوم ردیف باید قرار بگیره...اگه بازم نتونستید راهش بندازین یه عکس از پروگرمر بذارین اینجا که جای آیسی رو روش مشخص کنم...میکرویی هم ک قراره پروگرم کنید مدلشو بزارید...

www.intelart.ir

دیدگاه

شما روی آی سی تون یک نیم دایره برش خورده دارین ( ذکر نکردین چه آ سی به کار بردین ) که وقتی جلوی خودتون نگه دارید و اسم آی سی رو ببینین ، یعنی برعکس نباشه اسم آی سی و اسم شرکت سازنده (ATMEL) ، اون نیم دایره به سمت بالا میافته ، حالا اون قسمت نیم دایره را به سمت دسته زیف سوکت بزارین .
                با توجه به تعداد پایه ها ، که اگر 40p باشه ، کل زیف سوکت رو اشغال میکنه و اگر کمتر باشه که با توجه به نوشته کنار زیف سوکت که از 40p تا 8p داره قرار میگیره و بعد از اون دسته زیف سوکت استفاده میکنین و رو به پایین میدین و قفل میشه .
                در ضمن گفتم که در پارات یک فیلم کامل از نحوه قرار دادن تمام آی سی ها هست از 8 پایه تا 40 پایه .
                اگر پیدا نکردین ، بگین نا لینک دانلودش رو قرار بدم .
                و همچنین ، در چه محیطی برنامه نویسی میکنید ، بسکام یا کدویژن ؟؟؟
                باید نحوه پروگرم کردن از طریق اون نرم افزار رو بلد باشین .
                آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

اوکی..ببینید روی اون زیف سوکت (که معمولا سبز رنگ یا مشکی رنگه) واسه این ک بدونید چطور قرارش بدین کنارشو نگاه کنید نوشته پایه اول آیسی رو کدوم ردیف باید قرار بگیره...اگه بازم نتونستید راهش بندازین یه عکس از پروگرمر بذارین اینجا که جای آیسی رو روش مشخص کنم...میکرویی هم ک قراره پروگرم کنید مدلشو بزارید...
                  این پروگرمر من هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezamajdi
                    شما روی آی سی تون یک نیم دایره برش خورده دارین ( ذکر نکردین چه آ سی به کار بردین ) که وقتی جلوی خودتون نگه دارید و اسم آی سی رو ببینین ، یعنی برعکس نباشه اسم آی سی و اسم شرکت سازنده (ATMEL) ، اون نیم دایره به سمت بالا میافته ، حالا اون قسمت نیم دایره را به سمت دسته زیف سوکت بزارین .
                    با توجه به تعداد پایه ها ، که اگر 40p باشه ، کل زیف سوکت رو اشغال میکنه و اگر کمتر باشه که با توجه به نوشته کنار زیف سوکت که از 40p تا 8p داره قرار میگیره و بعد از اون دسته زیف سوکت استفاده میکنین و رو به پایین میدین و قفل میشه .
                    در ضمن گفتم که در پارات یک فیلم کامل از نحوه قرار دادن تمام آی سی ها هست از 8 پایه تا 40 پایه .
                    اگر پیدا نکردین ، بگین نا لینک دانلودش رو قرار بدم .
                    و همچنین ، در چه محیطی برنامه نویسی میکنید ، بسکام یا کدویژن ؟؟؟
                    باید نحوه پروگرم کردن از طریق اون نرم افزار رو بلد باشین .
                    میشه لینک دانلودشو قرار بدین؟
                    با کدویژن کار میکنم

دیدگاه

اینم آی سی atmega32

این که کنار آی سیم هست چیه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shabnam77
                        اینم آی سی atmega32

این که کنار آی سیم هست چیه؟
                        با سلام و احترام بغل ای سی سوکت هست که معمولا میکرو هارو روی سوکت میبندن که بعدا راحت بشه درشون اورد بجای لحیم کردن ای سی روی برد این سوکت رو لحیم میکنن بعد میکرو رو روی اون میزارن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed_06
                          با سلام و احترام بغل ای سی سوکت هست که معمولا میکرو هارو روی سوکت میبندن که بعدا راحت بشه درشون اورد بجای لحیم کردن ای سی روی برد این سوکت رو لحیم میکنن بعد میکرو رو روی اون میزارن.
                          پس من که نمیخوام میکروم رو لحیم کنم نیازی به استفاده از این ندارم؟
                          من فک کردم بدرد پروگرم گردن میخوره :redface:

دیدگاه

سمت راست زیف سوکت روی برد واسه هرر آیسی نوشته که از کجا باید روی زیف سوکت قرار بگیره...

www.intelart.ir

دیدگاه

سمت راست زیف سوکت روی برد واسه هرر آیسی نوشته که از کجا باید روی زیف سوکت قرار بگیره...
                              موقع پروگرم کردن که بدردم نمیخوره..درسته؟
                              چطوری آی سیم رو روی پروگرمر قرار بدم؟وقتی میخوام پروگرمر رو ببندم همش میترسم پایه های آی سیم بشکنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X