ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    2010/02/25
    54
    0

مشكل plc با اسپيندل و سنسور گشتاور BOSCH Rexroth

با سلام خدمت دوستان عزيز

اول اينو عرض كنم كه نميدونم سوالم با اين موضوع به اين انجمن مربوط ميشه ياخير اما ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرماييد

من يه اسپيندل يا بهتر بگم يه پيچگوشتي برقي صنعتي متصل به PLC دارم كه داراي سنسور گشتاور و سرو موتور و گيربكسه... و البته خود اسپيندل يه كنترلر و سرو امپليفاير داره... هر از مدتي سنسور گشتاور ميسوزه و بايد تعويض باشه.. باتوجه به اينكه قيمت اين سنسور گشتاور خيلي بالاست...
    من براي جلوگيري از سوختن چكار بايد انجام بدم؟؟؟ يعني ايراد كار كجاست كه باعث معيوب شدن ميشه؟؟
    ممنون ميشم اگه دوستان راهنمايي بفرماييد
    2009/10/15
    105
    2

پاسخ : مشكل plc با اسپيندل و سنسور گشتاور BOSCH Rexroth

این سوالی که شما پرسیدی رو فکر نمی کنم کسی اینجا بتونه به شما پاسخ مناسب بده اما این مشکل شما رو ما هم در محل کارمون داشتیم به جای بکس برقی یا به قول شما پیچگوشتی برقی یه مدل بادی فیدبک دار جایگزین کردیم خدا رو شکر مشکلمون حل شد!!!
    2010/02/25
    54
    0

واقعيتش همونطور كه خود شما هم ميدونيد قيمت اين اسپيندلها خيلي گرونه و تعداد زيادي ازين تو خط هست چون دقت خيلي بالايي داره ؛البته از نوع بادي هم موجوده ولي اين برقيها اهميتش بيشتره
    حالا شما ميدونيد من از كي بايد اينو بپرسم كه راهنمايي كنه؟؟
    2009/10/15
    105
    2

bosch rexroth تو ایران نمایندگی داره البته چند سال پیش که من باهاشون تماس گرفتم سر آخر معاملمون نشد چون یکم دندون گرد بودن حالا شما یه سرچ بزن اول از نمایندگی شروع کن تا بعد ببینیم چی میشه!!!
    2010/02/25
    54
    0

[quote=hassan1366]
    bosch rexroth تو ایران نمایندگی داره البته چند سال پیش که من باهاشون تماس گرفتم سر آخر معاملمون نشد چون یکم دندون گرد بودن حالا شما یه سرچ بزن اول از نمایندگی شروع کن تا بعد ببینیم چی میشه!!

اتفاقا باهاشون تماس گرفتم ؛ ولي بعيد ميدونم بتونه مشكلو حل كنه ... چون فقط فروشندست و كامل درگير اين نكات فني نشده

اضافه شده در تاریخ :

دوست عزيز حالا يه سوالي دارم از خدمتتون
    الان شما كه از بوكس برقي استفاده كردين ؛ ميشه يه سري اطلاعات به من بديد؟؟
    مثلا مدل و برند و اينكه دقت گشتاورش به چه صورته؟؟ قيمتش درمقايسه با بكس برقي به چه صورته و اين چيزهاا
    اگرم جايي رو ميشناسيد ممنون ميشم بفرمايد تا من بتونم يه اطلاعات درستي ازشون بگيرم
    2010/02/25
    54
    0

دوستان كسي ميتونه يه راهنمايي بكنه؟؟
    2011/08/07
    اصفهان
    974
    65

سلام
    شما يورز منوال سوسور رو گیر بیار مطالعه کن ببین ولتاژ ورودی و جریان مورد نیازش چقدره و به درستی توان مورد نیاز در اختیار سنسور قرار گرفته یا نه
    حداکثر جریان خروجی چقدر هست و ببین بیشتر از اون ازش جریان کشیده نشه
    سر راه تغذیه یه فیوز فست با جریان اندازه حداکثر جریان مورد نیاز سنسور بزار
    سنسور حتما باید به ارت متصل باشه اگر نیست متصل کن
    یه سری اطلاعات از سنسور بزار تا بهتر بشه راهنمایی کرد بدون داشتن اطلاعات کافی نمیشه
    2010/02/25
    54
    0

ممنون از راهنماييتون دوست عزيز
    با اجازتون امروز يكي ديگه ازين سنسور سوخت و مجبور شديم تعويض كنيم... يه ضرر بزرگي وارد شده تا الان
    پارت سنسور به اين صورته 075 820 0608 يه سنسور گشتاور 160 نيوتن متر ؛ ساخت bosch rexroth ... كه همه كنترلرها شبكه شدن و كارت كنترلر SE220R متصل شده.. كه البته هر پيچ گوشتي يه كارت كنترلر بري خودش داره
    جريان مورد نيازش هم 100ma
    اقا حسابي كارمون گير افتاده اصلا نميدونم از كجا داريم ضربه ميخوريم
    2011/08/07
    اصفهان
    974
    65

سلام
    دلائل زيادي برايه سوختم يه سنسور يا در كل مدار الكترونيكي هست يكي از اين دلائل نبود ارت يا مشكل داشتن
    ارت هست برايه خودم پيش اومده اين مورد كه برد رو خراب ميكرد و بعد از بررسي فهميدم ارت مشكل داشته
    مورد ديگه نوسانات برق ميتونه باشه و مورد بعدي هم اضافه بار رويه سنسور در كل بايد اين موارد بررسي بشن
    و در صورت مشكل داشتن إصلاح بشه شايد كارت كنترلر مشكل داشته باشه و با كشيدم جريان زياد از سنسور
    باعث ساختنش ميشه
    تغذيه سنسور رو برسي كنيد اگر 24 ولت ديسي هست منبع تغذيه رو عوض كنيد و اگر 220 ولت هست از ترانس ايزوله
    استفاده كنيد اگر لينگ ديتا شيت سنسور رو داريد بزاريد و همچنين كارت كنترلر
    2010/02/25
    54
    0

سلام

ممنون از اطلاعاتي كه ميديد دوست عزيز
    ايراد از تغزيه نميتونه باشه چون 10 تا كارت باهم از يه تغزيه استفاده ميكنن و فقط يكي از سنسورهاي گشتاور مشكل پيدا كرده چون اگه تغزيه مشكل داشت بقيه سنسورها و كارتها هم بايد خراب ميشد
    اما شايدم ايراد از كارت باشه كه اگه اينطور باشه كلا بيچاره ميشيم ؛ دليلش اينه كه كارتها قديميه و يدكي هم نداريم و بايد با يه قيمت خيلي بالا حدود 20 ميليون تومن خريداري شه ! ولي همچنان من دنبال ايراد هستم و يه چيزي ديدم ولي نميدونم چرا اينطوري ميشه... اونم اينه كه وقتي حدود 100 عدد پيچ رو ميبنده بعدش سر اسپيندل رو ميشكنه ! يكم عجيبه اين موضوع... من يه سري تغييرات توي برنامه دادم و گشتاورش رو بررسي كردم دركل چيز عجيبي تو برنامه نبود
    و اينكه اضافه بار از اسپيندل نميگيريم چون سنسور 160 نيوتن متره و ما فقط 75 نيوتن متر ازش سنس گشتاور ميخوايم يعني تقريبا نصف!!
    اين اسپيندل هم روي يه جك سواره كه بالا و پايين ميشه و روي قطعه ميشينه من حدس زدم كه شايد داره ضربه ميزنه و همين باعث خرابي ميشه و فلو جك رو كم كردم ؛ اما نميدونم بعد از اين قراره چي بشه...
    و اينكه متاسفانه ديتاشيت جالبي پيدا نكردم ازشون .
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12