اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

LED1 وات بدون شیشه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

LED1 وات بدون شیشه

سلام بچه ها من یک سری برد طراحی کردم که میخوام بدم دستگاه اون ledهارو مونتاژ کنه که این led های 1 وات که کلاهی شیشه ای دارن رو نمیشه مونتاژ کرد چون وقتی برد داخل کوره میره که با حرارت قلعش رو ذوب کنه این کلاهی شیشه ای ذوب میشه
    آیاled دیگه ای هستش که کلاهی شیشه ای نداشته باشه؟

پاسخ : LED1 وات بدون شیشه

نوشته اصلی توسط S H

سلام بچه ها من یک سری برد طراحی کردم که میخوام بدم دستگاه اون ledهارو مونتاژ کنه که این led های 1 وات که کلاهی شیشه ای دارن رو نمیشه مونتاژ کرد چون وقتی برد داخل کوره میره که با حرارت قلعش رو ذوب کنه این کلاهی شیشه ای ذوب میشه
    آیاled دیگه ای هستش که کلاهی شیشه ای نداشته باشه؟
    آره یه مدل هست
    قیمتش تقریبا بالاست و نورشم زیاده
    رنگشم فقط سفیده
    چون تازه اومده
    حالا باید خودت ببینی پلاستیک و سلیکن روش تو کوره خراب میشه یا نه...
    البته سلیکن تا 120درجه تحمل داره
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

شرکتی که قراره با دستگاه براتون لحیم کنه خودش باید بدونه و گرما را از زیر برد بده یا با تکنیک خاص دیگه لحیم کنه هیچ مشکلی هم پیش نمیاد هزاران تولید کننده بردهای دارای ledتو دنیا هست اونها که نمیاند دستی لحیم کنند مخصوصا بعضی از ال ای دی های اس ام دی حتی از پاورها به گرما حساس تر هستند
      کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
      ولتر

دیدگاه

سلام معمولا پایه های لد یک طرف هست و خود لد که نور میده اونطرف برد قرار میگیره
        شما راحت میتونی بفرستی تو وان قلع مشکلم ایجاد نمیشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X