اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب باطری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتخاب باطری

سلام من نیاز به یک باطری دارم که بتونه یه موتور ۲۴ولت ۲۰آمپر رو تغذیه کنه
    حدود ۵آمپر مصر دیگه هم دارم
    این موتور قراره هر ۵دقیقه یکبار روشن بشه وبا روشن شدن آن دینام ماشین(یا هروسیله برای شارژباطری)وارد مدار بشه
    درضمن آیا میشه همچین باطری رو با دینام ماشین شارژکرد
    با این تفاسیر چی پیشنهاد میکنید ترجیهان لینک یا شماره تلفن داشته باشه
    عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

پاسخ : انتخاب باطری

نوشته اصلی توسط amir mohammad 1376
    سلام من نیاز به یک باطری دارم که بتونه یه موتور ۲۴ولت ۲۰آمپر رو تغذیه کنه
    حدود ۵آمپر مصر دیگه هم دارم
    این موتور قراره هر ۵دقیقه یکبار روشن بشه وبا روشن شدن آن دینام ماشین(یا هروسیله برای شارژباطری)وارد مدار بشه
    درضمن آیا میشه همچین باطری رو با دینام ماشین شارژکرد
    با این تفاسیر چی پیشنهاد میکنید ترجیهان لینک یا شماره تلفن داشته باشه
    سلام و احترام باتری 24 ولت باتری فروشا دارن میتونی تهیه کنی ولی برای شارژ اون با دینام معمولی شارژ نمیشه حتما باید دینامت هم مناسب تریلی باشه مثل دینام بزرگایی که توی مینی بوس و اتوبوس ها میزارن اقا یکم صورت مساله رو بهتر بگید تا دوستان هم بهتر بتونن پاسخگو باشن این دینام قراره با چه موتوری دور بخوره؟

دیدگاه

سلام تا جایی که من دیدم برای مینی بوس و تریلی ها از دو باطری ۱۲ ولت به صورت سری استفاده میشه
      منم می خوام به همین صورت باشه اما وقتی قراراه موتور وصل بشه دو تاباطری سری بشن ووقتی متور خاموش شد باطری ها موازی باشن

دیدگاه

سلام تا جایی که من دیدم برای مینی بوس و تریلی ها از دو باطری ۱۲ ولت به صورت سری استفاده میشه
        منم می خوام به همین صورت باشه اما وقتی قراراه موتور وصل بشه دو تاباطری سری بشن ووقتی متور خاموش شد باطری ها موازی باشن
        این کار زیاد جالب نمیشه چون یه مدار نیاز هست تا کار سری موازی رو انجام بده البته نشد نداره ولی درد سر داره
        میتونی دوتا باتری 12 ولت رو سری کنی و هر باتری رو به صورت مجزا به یه دینام وصل کنی که مدام زیر شارژ باشن
        این طوری بدون مدار خاصی میتونی هم 12 ولت و هم 24 ولت داشته باشی

دیدگاه

باتری 24 ولت توی بازار موجود است شما برو سوال کن توی جیپ که اره دوتارو سری میکنن ولی تو ماشین های سنگین جدید باتری 24 ولت میزارن طولش از باتری 12 ولت بیشتره تا 200 امپرش هم هست!

دیدگاه

باتری 24 ولت توی بازار موجود است شما برو سوال کن توی جیپ که اره دوتارو سری میکنن ولی تو ماشین های سنگین جدید باتری 24 ولت میزارن طولش از باتری 12 ولت بیشتره تا 200 امپرش هم هست!
            [/quote]
            میشه یه لینک یا ادرس بدید

دیدگاه

درود بر شما،

این مطلب ممکن است پاسخ شما را ندهد، اما مطالب مهمی دارد که برای کار با باتری خودرویی دانستن آنها ضروری است:

http://etesalkootah.blog.ir/1394/04/07/Car_Battery_and_Dynamo_Test

پیروز باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X