اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ثایبت بودن ال ای دی های سیم 900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ثایبت بودن ال ای دی های سیم 900

سلام دوستان یه سیم 900 دارم
    تغذیه وصل میکنم هر سه تا ال ای دی روشن میشه هرچی کلید رو فشار میدم به حالت چشمک زن نمیره
    التبته احتمال میدم از خازن کنار آنتن باشه چون پایش کنده شده بود و اتصالش دادم تا چند دقیقه کار کرد اما حالا اصلا فعال نمیشه تغذیه وصل میکنم چراغاش ثابته
    ماژول رو هم تازه عوض کردم کاملا سالمه و تغذیم هم درسته با ماژولا های دیگه ردیفه تغذیش
    بنظرتون چش شده
    اللهم عجل لولیک الفرج
    تعجیل در فرج آقا امام زمان(روحی و ارواح العالمین لتراب مقدم الفداه) صلوات

پاسخ : ثایبت بودن ال ای دی های سیم 900

کسی نیست کمک کنه
    :cry: :cry: :cry:
    اللهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

مشکلش از تغذیس. ولتاژشو بگیرید ببینید چقدره.
      یه خازن 1000 میکرو خودتون براش بذارید.
      www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali-1992
        کسی نیست کمک کنه
        :cry: :cry: :cry:
        اگه دست نشد.شک نکن ک سوخته
        مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
        [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

دیدگاه

اگه سوخته باشه سه تا حالت داره یا پایه های تغذیش اتصال کوتاه میشن یا ماژپل داغ میکنه یا هر سه تا ال ای دی ثابت روشن هستند
          بزارید دقیق بگم چی شذه
          من یه راه انداز سیم 900 داشتم که بر اثر ولناژ زیاد ماژولش سوخت یه ماژول نو خربدم و اون ماژپول قبلی رو با هوای گرم خیلی دقیق و ظریف جدا کردم و تعویضش کردم. خازنی که کنار آنتن هست و هزار نیکرو فاراده یکی از پایه هاش کنده شده بود اتصالش رو پیدا کردم و لحیمش کرد تغذیه وصل کردم به بردو حتی یه چند دقیقه ای هم تو شبکه بود امل بعد از چند دقیقه از کار افتاد و الان هر کار میکنم روشن نمیشه ال ای دی ها روشن هستن دکمه پاورش رو که میزنی ال ای دی ها کم نور میشن. بعضی وقتا چشمک میزنه اما ریتم خاصی نداره
          بنظرتون از پدیتش نیست چون ماژول sim900a هست نمیدپنم پیت شده یا نه
          اللهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

سلام،
            چون می گین چند دقیقه کار کرد پس از پدیت نیست!
            چک کنید ببینید تغذیه اتصال کوتاه نشده!
            ممکنه مونتاژتون خوب نبوده باشه و جایی اتصال کوتاه باشه این مورد برا بنده پیش امده اگر جای حساسی نباشه نمی سوزه اما اگر از جاهای حساس باشه احتمال اسیب دیدن وجود داره!
            هر انسانی که احساس بی نیازی کند سرکش و طغیان گر می شود...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali-1992
              اگه سوخته باشه سه تا حالت داره یا پایه های تغذیش اتصال کوتاه میشن یا ماژپل داغ میکنه یا هر سه تا ال ای دی ثابت روشن هستند
              بزارید دقیق بگم چی شذه
              من یه راه انداز سیم 900 داشتم که بر اثر ولناژ زیاد ماژولش سوخت یه ماژول نو خربدم و اون ماژپول قبلی رو با هوای گرم خیلی دقیق و ظریف جدا کردم و تعویضش کردم. خازنی که کنار آنتن هست و هزار نیکرو فاراده یکی از پایه هاش کنده شده بود اتصالش رو پیدا کردم و لحیمش کرد تغذیه وصل کردم به بردو حتی یه چند دقیقه ای هم تو شبکه بود امل بعد از چند دقیقه از کار افتاد و الان هر کار میکنم روشن نمیشه ال ای دی ها روشن هستن دکمه پاورش رو که میزنی ال ای دی ها کم نور میشن. بعضی وقتا چشمک میزنه اما ریتم خاصی نداره
              بنظرتون از پدیتش نیست چون ماژول sim900a هست نمیدپنم پیت شده یا نه
              اوکی.اولش باید ثابت باشه.شما باید تقریبا ۴ ثانیه دکمه إ¾إ¾پاور رو بگبری.بعد شروع میکنه ب چشمک زدن.بعد ی مدت اگه سیم کارت و آنتن داشته باشه چشمک زدنش آروم تر میشه
              مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
              [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X