اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال avr به esp8266

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال avr به esp8266

از دوستان کسی هس که با اندرویدبه این ماژول وصل بشه وچهار 5تارله راقطع وصل بکنه؟

پاسخ : اتصال avr به esp8266

http://avr64.com/ESP8266-wifi-module-remote-control-bascom-avr.php

دیدگاه

اقا دمت گرم کارت خیلی درسته خودت راه انداختی؟این فایل هگزه برنامه روداده من میخواستم ببینم at+COMAND بترتیب چی داده؟

دیدگاه

سلام
        من این ماژول رو خریدم 12000تومن
        پایه های tx , rx رو به میکرو وصل کردم و vcc , gnd رو هم درست وصل کردم rst , CH-PD رو هم به +3.3 وصل کردم
        حالا وقتی وایفای موبایلمو روشن میکنم پیدا میکنه ماژول رو و بهش وصل میشه و برنامه ی تل نت رو هم وصل کردم ولی هرکار میکنم نرم افزار تل نت با ماژولم ارتباط برقرار نمیکنه
        وقتی آی پی میزنم مینویسه connection is refused
        لطفآ بگید من چطور باید با نرم افزار تل نت (یا نرم افزارهای دیگه) به ماژولم وصل بشم
        اصلآ این AT ها رو چطور به ماژولمون میفرستیم؟؟؟
        متشکر از همه

دیدگاه

پیشنهاد میشود ابتدا این ماژول رو با اتصال بهpc توسط یه مبدل راه اندازی کنید و در PCمیتوانیدATهای لازم یا تمامی آنها رو تست کنید و بعد از تسلط کامل میتونید با میکرو کار کنید.این ماژول ابا توجه به قیمتش امکانات جالبی داره .یکم تلاش کنید نتیجه میگیرید

دیدگاه

متشکرم ازتون
            فقط اول اینکه بدون اینکه به پی سی وصل کنم و با ویندوز باهش نمیتونم مستقیمآ با میکرو باهاش کار کنم و ... ؟؟؟
            دومآ اینکه اگه باید حتمآ اول با کامپیوتر بهش وصل بشم باید با چه نرم افزاری بهشAT بدم؟؟؟ ضمنآ مبدل سریال به یو اس بی میخواد دیگه درسته؟؟؟
            ممنون ازشما که وقت میذارید

دیدگاه

سلام به همه ی دوستان
              آقا من این ماژول رو وقتی به پی سی وصل میکنم با چه نرم افزاری باید بهش وصل بشم؟؟؟
              هایپر ترمینال میتونه بهش کامند بده؟؟؟
              دوستان لطفآ کمک کنید این ماژول رو راه اندازی کنم ممنون

دیدگاه

میتونید جهت ارتباط با esp8266از نرم افزار کنترول این ماژول بنامesp8266 program توی pc استفاده کنی که بسبار ساده و آموزنده هست. اگرم میخوای این ماژول رو از طریق گوشی کنترول کنی appهای زیادی تو نت وجود داره. مثلesp8266 switchیاsocket protocol یا mocha telnet و خیلی موارد دیگه. اما توصیه میشود ابتدا حتما توسط اتصال به pc جلو برید و سپس با میکرو راه اندازیش کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X