اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در رابطه با بورد آموزش avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در رابطه با بورد آموزش avr

سلام دوستان من میخوام برنامه نویسی میکروکنترلر رو شروع کنم و دوست دارم به صورت حرفه ای کار کنم در رابطه با میکروکنترلر یک سری اطلاعاتی دارم
    نحوه کار کردن با پورتها و ورودی خروجی دادن به اونها رو بلدم برنامه نویسی رو با زبان کد ویژن میخوام یاد بگیرم
    رفتم بازار و یک بورد آموزش AVR خریدم که عکسشو پایین قرار میدم لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم و از کجا شروع کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    مدل بورد آموزش هم NSK108 هستش که از شرکت نوآوران الکترونیک اون رو خرییدم

پاسخ : راهنمایی در رابطه با بورد آموزش avr

نوشته اصلی توسط abadan-naseri
    سلام دوستان من میخوام برنامه نویسی میکروکنترلر رو شروع کنم و دوست دارم به صورت حرفه ای کار کنم در رابطه با میکروکنترلر یک سری اطلاعاتی دارم
    نحوه کار کردن با پورتها و ورودی خروجی دادن به اونها رو بلدم برنامه نویسی رو با زبان کد ویژن میخوام یاد بگیرم
    رفتم بازار و یک بورد آموزش AVR خریدم که عکسشو پایین قرار میدم لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم و از کجا شروع کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    مدل بورد آموزش هم NSK108 هستش که از شرکت نوآوران الکترونیک اون رو خرییدم
    برد اموزش یعنی سخت افزار اماده فقط بشین روش برنامه بنویس دیگه بر اساس شماتیک بردت مثلا یه led به فلان پین متصل هست اونو چشمک زن کن و...
    http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

سلام :
      خیلی خوبه دیگه . . .
      از روشن کردن یک led و بعد پروژه چشمک زن با led رو برنامه نویسیش رو شروع کن تا مراحل بعدی برسی به صفحه کلید و lcd و . . . و همچنین کار با انواع ماژول ها و سنسور ها . . .
      در رابطه با برنامه نویسی بگم که : به نظر من یک کتاب مرجع خوب با زبان کدویژن بگیر و یا فایل pdf ش رو دانلود کن و قدم به قدم پیش برو اینطوری خیلی بهتره تا اینکه بری سراغ اینترنت و دانلود برنامه ها که فقط پروگرم کنی و ندونی برنامه اصلآ چیکار میکنه . . . چون بیشتر برنامه ها در اینترنت وجود دارند و میتونی راحت گیر بیاری . . . :nerd:
      من با بسکام کار میکنم اما فایل هایی که مرجع خوبی برای آموزش کدویژن هم هستن دارم که یک سرچ بزنی کتاب آموزشی به صورت pdf در اختیارت میزارن . . .
      موفق باشی . . .
      آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

سلام بر دوستان.یک ربات تو تلگرام هست.مخصوص الکترونیک .آموزش ،گروه های مختلف ,برد راه انداز و...
        خیلی خوبه من تازه باهاش آشناشدم.اینم آیدیش
        telegram.me/O_E_BOT
        مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
        [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

دیدگاه

معمولا خود شرکت سازنده؛ نمونه کدهایی را برای استفاده به همراه برد آموزشی در اختیار شما قرار میدهد. حتما بررسی کنید؛ شاید برای کدویژن داشته باشد.

البته من سعی کردم به سایت مراجعه کنم. اما ظاهرا سایت نوآوران مدتی هست که بالا نمی آید و حتی تلفن های خود را هم جواب نمیدهند. شما سعی کردید با شرکت نوآوران تماس بگیرید؟ و آیا اطلاع دارید که این موضوع موقتی هست و یا خیر؟ چون به هر صورت شما باید از پشتیبانی شرکت اطمینان داشته باشید؛ و بدون پشتیبانی، محصول استفاده از خریداری شده با ریسک بالایی خواهد بود!

نکات بسیار مهم در تهیه پروگرامر که متاسفانه فراموش میشود!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط lachini
            معمولا خود شرکت سازنده؛ نمونه کدهایی را برای استفاده به همراه برد آموزشی در اختیار شما قرار میدهد. حتما بررسی کنید؛ شاید برای کدویژن داشته باشد.

البته من سعی کردم به سایت مراجعه کنم. اما ظاهرا سایت نوآوران مدتی هست که بالا نمی آید و حتی تلفن های خود را هم جواب نمیدهند. شما سعی کردید با شرکت نوآوران تماس بگیرید؟ و آیا اطلاع دارید که این موضوع موقتی هست و یا خیر؟ چون به هر صورت شما باید از پشتیبانی شرکت اطمینان داشته باشید؛ و بدون پشتیبانی، محصول استفاده از خریداری شده با ریسک بالایی خواهد بود!

سلام دوستان ممنون که جواب دادید
            بله متاسفانه سایتشون ظاهرا دچار مشکل شده اما فکر نمیکنم شرکت بدی باشه چون شرکت نسبتا معتبریه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X