اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوستان با تجربه لطفا جواب بدید : زبان برنامه نویسی پر کاربرد در صنعت ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوستان با تجربه لطفا جواب بدید : زبان برنامه نویسی پر کاربرد در صنعت ؟

سلام
    من چند وقت پیش دوره plc s7-300 رو در فنی حرفه ای گذروندم. ( با زبان FBD )
    چند جا برای مصاحبه رفتم. گفتن ما st مینویسیم و باید کد بزنی.

امروز یکی از دوستای باتجربه ام رو دیدم . گفت 5 ساله تو شرکت EPC داره کار میکنه و با FBD کار میکنه . و اصلا کد زدن برای plc ها رایج نیست .

کسی تجربه ای در این باره داره ؟؟؟
    خواهشا اگه تجربه دارید پاسخ بدید .
    إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
    کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

پاسخ : بهترین زبان برنامه نویسی ؟

سرکارت گذاشتن احتمالا، من هم تا به حال با stl کار نکردم بیشتر lad بوده.

دیدگاه

با سلام
      منظورتون stl هست ؟
      هرگز به نیکی نمی رسید تازمانیکه از آنچه دوست می دارید انفاق کنید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط davinchi0
        با سلام
        منظورتون stl هست ؟
        بله ، دقیقا ( شما چقدر سحرخیزی :applause: )

نوشته اصلی توسط hassan1366
        سرکارت گذاشتن احتمالا، من هم تا به حال با stl کار نکردم بیشتر lad بوده.

پروژه های شرکت نفت ( منظورم پروژه های جدیه ) رو هم با همین lad ,fbd مینویسن یا SCL و stl ؟؟؟؟؟
        إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
        کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

پاسخ : دوستان با تجربه لطفا جواب بدید : زبان برنامه نویسی پر کاربرد در صنعت ؟

http://www.indacts.com/aa/index.php?topic=1190.0
          با سلام
          دوست محترم فراگیری زبان stl جهت اینکه بتونید از تمامی امکانات (300 , 400) plc siemens استفاده کنید الزامیست .
          stl کاملترین زبان برنامه نویسی در plc siemens هست .
          هرگز به نیکی نمی رسید تازمانیکه از آنچه دوست می دارید انفاق کنید .

دیدگاه

سلام اگه step lader منظورت هستش که زبان ساده ای هستش شما زبان پایه را میدونید پس یکم مطالعه بقیه راه زاهم میتونید برید

دیدگاه

اکثرا با lad مینویسن و هیچ فرقی نداره نهایتا باید عملکرد درستی داشته باشد فقط در stl امکان مانور بیشتری داره
              اگه fbd بلد باشی stl و lad را به سادگی میتونی یاد بگیری
              من رقص دختران هندي را بيش از نماز پدر و مادرم دوست دارم چون آنها از روي عشق و علاقه ميرقصند و پدر و مادرم از روي عادت نماز ميخوانند.
              دكتر شريعتي

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X