اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت دستگاه سوراخ زن تمام اتوماتیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت دستگاه سوراخ زن تمام اتوماتیک

نخواستیم آقا!!!!!
    طرز ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﺩﺭ ﻫﺮ ﮐﺲ ، ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺷﻪ...! ﯾﮑﯽ ، ﺩﯾﮕﻪ ﺷﯿﮏ، ﻧﻤﯽ ﭘﻮﺷﻪ.. ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ، ﺁﺭﺯﻭﯾﯽ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ.. ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻧﻤﯿﺪﻩ.. یکی دیگه به خودش نمیرسه... ﯾﮑﯽ مدام ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﮔﻮﺵ ﻣﯿﺪﻩ.. ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺵ، عکس ﯾﺎﺩﮔﺎﺭﯼ ﻧﻤﯿﮕﯿﺮﻩ...! یکی محبت نمی کنه ...! یکی دیگه محبت نميپذيره ...! و.....
    اینگونه است که ﺍﮐﺜﺮ ﺁﺩﻣﻬﺎ در ٣٠ ﺳﺎﻟﮕﯽ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻧﺪ و ﺩﺭ ٨٠ ﺳﺎﻟﮕﯽ ﺩﻓﻦ میشوند...! پائولو كوئيلو
    متني که برنده ی بهترین جایزه سال شد...

پاسخ : ساخت دستگاه سوراخ زن تمام اتوماتیک

oo:
    تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

:eek:
      خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
      [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Hamid Yan
        نخواستیم آقا!!!!!
        چرا اینقد عصبانی میشی برادر؟
        مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
        [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

دیدگاه

اونوقت میگن چرا اسپم زیاد شده. :NO:
          [glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
          درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mj.sh
            چرا اینقد عصبانی میشی برادر؟
            والا من نمیدونم چرا رنک هر فرده که مهم باشه دوستان جواب اون فرد رو بدن یا نه!!؟؟ به نظر شما این کم لطفی نیست؟؟
            بعدشم من در مورد پروژه کارشناسیم و چند موضوع دیگه سوالای زیادی پست کردم (البته همیشه قبلش یه جستجوس کامل می کردم) ولی انگار نه انگار!!!
            تازه این موضوع هم برام اثبات شده که برخی دوستان کم لطفی می کنن:
            یه بار یه موضوع پست کردم و طبق معمول جواب نگرفتم حدود دو سه ماه بعدش باز یه نفر جواب بی ربط داده بود و پست من بالا اومده بود اون موقع بود که یه نفر دقیقاً زده بود به هدف ولی افسوس به نوش داروی پس از مرگ سهراب!!! اینم لینکش:
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=109654.0
            واسه خاطر اینه که چند بار خواستم توبه کنم ولی از طرفی اعتقاد دارم به فواید مشورت و هم فکری!!!
            نوشته اصلی توسط امیر حسین بیگدلی
            اونوقت میگن چرا اسپم زیاد شده. :NO:
            من می خواستم پست رو حذف کنم ولی نشد!!!
            طرز ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﺩﺭ ﻫﺮ ﮐﺲ ، ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺷﻪ...! ﯾﮑﯽ ، ﺩﯾﮕﻪ ﺷﯿﮏ، ﻧﻤﯽ ﭘﻮﺷﻪ.. ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ، ﺁﺭﺯﻭﯾﯽ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ.. ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻧﻤﯿﺪﻩ.. یکی دیگه به خودش نمیرسه... ﯾﮑﯽ مدام ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﮔﻮﺵ ﻣﯿﺪﻩ.. ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺵ، عکس ﯾﺎﺩﮔﺎﺭﯼ ﻧﻤﯿﮕﯿﺮﻩ...! یکی محبت نمی کنه ...! یکی دیگه محبت نميپذيره ...! و.....
            اینگونه است که ﺍﮐﺜﺮ ﺁﺩﻣﻬﺎ در ٣٠ ﺳﺎﻟﮕﯽ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻧﺪ و ﺩﺭ ٨٠ ﺳﺎﻟﮕﯽ ﺩﻓﻦ میشوند...! پائولو كوئيلو

دیدگاه

به خاطر اینه که سرچ نمیکنید...نگید سرچ کردم پیدا نکردم!
              اینا رو ببینید:

این یکی سمپل ، شماتیک ، کد و همه چی رو داره...کاملا حرفه ای هم ساخته شده
              http://electronics-diy.com/pcb_drill.php

این یکی یه مقاله س ...کامل و همه چی داره توش :
              http://www.academia.edu/6565574/Automatic_Drilling_Machine_for_Printed_Circuit_Boa rd

لینک زیر فیلم اموزش ساختشو داره
              https://www.google.com/search?q=make+a+automatic+drill+for+pcb+boards&amp ;source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0CAgQ_AU oAmoVChMIneDvyrb0xwIVx5YsCh1B2QgH&biw=1278&amp ;bih=675

خب حالا من چطور سرچ کردم و پیدا کردم؟کلا پیدا کردن این همه منبع 30 ثانیه هم طول نکشید...کاری که تو 30 ثانیه میشه انجام داد رو شما میای اینجا میپرسی چندین روز هم وقتتو به انتظار میگذرونی ولی خودت نمیری سرچ کنی مطلب پیدا کنی در موردش...
              اینکه کسی جواب نمیده یا بلد نیستن جواب بدن یا سوال شما خیلی راحت به جواب میرسه...کسایی که اینجا جواب پست ها رو میذارن که حقوق نمیگیرن که موظف به پاسخ دادن باشن...
              شما هم کمی صبر و حوصله به خرج بدید و خودتون واسه به جواب رسیدن یکم تلاش کنید...
              موفق باشید
              تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

گل گفتی
                هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

اصلان هدف همفکری کردن همینه
                  یکی مثل شما کلید واژه های سرچ زدن رو خوب بلده و زود به جواب میرسه
                  ممکنه یکی هم چون رو یه موضوعی به اندازه کافی تمرکز کرده به راحتی بتونه یه منبعی رو هم از سایتای داخلی و هم از سایتای خارجی پیدا کنه!

به طور مثال روند اصلی جستجوی کردن من برای قطعه ای مثلاً یه آی سی خاص به این صورته که اول توی سایتای خارجی سرچ میزنم که ببینم وجود داره یا نه ! اگه وجود داشته باشه توی سایتای ایرانی سرچ میزنم ببینم توی بازار هست یا نه و نهایتاً از فروشنده شهرمون سوال می کنم.

ولی اینکه من راستش تو سایتای ایرانی سرچ زده بودم دلیل اصلیش هم اینه که بشه با امکاناتی که توی کشور هستش بشه این کار رو انجام بدی!!!

در ضمن روی صحبت من با این پست فقط نیست مثلان همین لینکی که توی ارسال قبلیم بود رو شاید من 2 هفته جستجو و پرسوجو کردم ولی جوابی پیدا نکردم و نکته جالب اینه که عنوان پاسخ پیدا شده با عنوان سوال مطرح شده فرق داره. این به این معنی که استفاده از تجربیات دیگران واسه هر فرد الزامیه!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X