اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با مدار مولد جرقه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با مدار مولد جرقه

سلام دوستان
    مدار زیر که توی عکس مشاهده میکنید یه مدار برای روشن کردن یه گان ترمال اسپری 1000 آمپر و 100 ولتیه
    ایم مدار یه جرقه زن فرکانس بالاست و یه کویل آلومینیومی بزرگ داره (ignition goil) جریان dc از طرفی وارد ایم مدار میشه و از طرف دیگه به سمت گان ترمال اسپری میره این مدار حدودا 2 ثانیه برای روشن کردن گان جرقه میزنه.
    حالا مشکل بنده اینه که روی اسپارک گپ جرقه دارم ولی روی گان جرقه چند بار در میون ایجاد میشه - برق دزدی هم ندارم یعنی توی تاریکی تست کردم هیچ جا به بدنه دستگاه جرقه نمیزنه.
    حالا به نظر شما مشکل کجاست؟
    خیلی ممنون
    آقا این عکس رو چطور توی پست قرار بدم؟

پاسخ : مشکل با مدار مولد جرقه

نوشته اصلی توسط moko.ali
    سلام دوستان
    مدار زیر که توی عکس مشاهده میکنید یه مدار برای روشن کردن یه گان ترمال اسپری 1000 آمپر و 100 ولتیه
    ایم مدار یه جرقه زن فرکانس بالاست و یه کویل آلومینیومی بزرگ داره (ignition goil) جریان dc از طرفی وارد ایم مدار میشه و از طرف دیگه به سمت گان ترمال اسپری میره این مدار حدودا 2 ثانیه برای روشن کردن گان جرقه میزنه.
    حالا مشکل بنده اینه که روی اسپارک گپ جرقه دارم ولی روی گان جرقه چند بار در میون ایجاد میشه - برق دزدی هم ندارم یعنی توی تاریکی تست کردم هیچ جا به بدنه دستگاه جرقه نمیزنه.
    حالا به نظر شما مشکل کجاست؟
    خیلی ممنون
    آقا این عکس رو چطور توی پست قرار بدم؟
    با سلام من ازین چیزا سر در نمیارم ولی باید برای قرار دادن عکس هات بری توی سایت های اپلود مثل پیکو فایل و عکستو توی اونجا قرار بدی و لینکشو کپی کنی و بزاری اینجا
    موفق باشی
    چه خوش سلیقه است گلچین روزگار...
    خوبان رفتند و ما ماندیم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X