با سلام خدمت تمام کسانی که به اشتراک نظر می پردازند .
من برد s3c6410 حدود 2 سال پیش از ECA خرید کردم . که در حال حاضر مدل های جدید ان در حال فروش می باشد همان mini6410 -- در حال حاضر می خواهیم سیستم را SD بالا بیاورم . مشکل اصلی من در حال حاضر عدم نمایش بوت در secureCRT بر روی SD کارت می باشد .
با توجه به انجام تمام مراحل داخل DVD و تمام راه کار های داخل اینترنت و انجمن ها هنوز به نتیجه نرسیدم .
کار هایی که کردم :
استفاده از یک SD کارت 1 GB که به صورت FAT32 فرمت شده .
توسط برنامه moviNAND_Fusing_Tool فایل u-boot_movi_V1.1 از ادرس \H:\OS\Linux\Images\4.3 و یا همچنین u-boot_movi_V1.1 از ادرس H:\OS\Linux\Images\7 هر دو فایل را به صورت تک تکی تست کرده و توسط برنامه ذکر شده fuse کرده و هنگام اتصال کابل سریال و وارد شدن به محیط secureCRT هیچ منوی بوتی نمایش داده نمی شود .
و توسط برنامه SD-Flasher نیز قبل از عملیات بالا از صحت yes بودن SD کارت در این نرم افزار تست نموده سپس به fuse کردن بوت در نرم افزار secureCRT پرداخته می شد .
لازم به ذکر هست که دو فایل بوت بالا در هنگام بوت کردن در نرم افزار SD-Flasher ارور می داد . ولی اگر بوت superboot را با نرم افزار SD-Flasher بوت می کردم هیچ اروری نمی داد ولی باز در قسمت تست در برنامه secureCRT نیز مشکل داشت و چیزی بالا نمی امد .
دو حالت کلی دارد یا بوت را درست نمی ریزم یا در قسمت secureCRT و کابل سریال و تنظیمات ان مشکل دارم .
کمکی که می خواهم این هست که یک سری از دوستان در تاپیکی که همین موضوع بوده توانستند این مشکل را حل کنند ولی هیچ راه حلی اعلام نشده و تمام راه حل های نوشته شده اعمال شده . اگر فایل بوت جدیدی یا برنامه مخصوصی برای فیوز کردن دارید معرفی کنید .