اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

SG3525

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

SG3525

سلام ،من دنبال ای سی SG3525 برای اینورتر میگشتم ولی تو شیراز پیدا نکردم اگه از KA3525 استفاده کنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟در ضمن یه سوال دیگه از دوستان دارم پایه شماره یک این ای سی از خروجی ترانس یه فیدبک میگیره ،این برای چیه؟ممنون.

پاسخ : SG3525

سلام دوست عزیز نه هیچ فرقی ندارن باهم با خیال راحت استفاده کن
    پایه های شماره 1و2 پایه های ارورامپ هستن که از خروجی مدارت فیدبک ولتاژی میگیرن و ولتاژ خروجیتو تنظیم میکنن .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed.v
      سلام دوست عزیز نه هیچ فرقی ندارن باهم با خیال راحت استفاده کن
      پایه های شماره 1و2 پایه های ارورامپ هستن که از خروجی مدارت فیدبک ولتاژی میگیرن و ولتاژ خروجیتو تنظیم میکنن .
      ممنون از این که پاسخ دادید،تو اینترنت مدارای زیادی برای این ای سی هست ولی تو بعضی موارد با هم فرق دارن، مسلما شما با این ای سی کار کردید،اگه امکانش هست یه مداری که ازش جواب گرفتید یا میدونید جواب میده رو قرار بدید، بسیار ممنون از شما

دیدگاه

دوست عزیز در این تاپیک مطالب جالبی هست سر بزنید
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=105704.0
        آرزو دارم روزی این حقیقت به واقعیت مبدل شود که همهآ‌ی انسانآ‌ها برابرند.

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیمودهآ‌ایم میآ‌توانیم هدایت کنیم.

دیدگاه

سلام
          تغذیه آیسی پایه 12و13هستش درسته؟
          سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

با سلام
            پایه 15 ولتاژ تغذیه و پایه 12 گراند است .

دیدگاه

من هم دارم روی این آی سی ها کار می کنم.

آی سی های sg3525a و ka3525a یک تفاوت هائی در دیتاشیت با هم دارند که می تونه در عمل حائز اهمیت باشند. به طور مثال:

- دمای کاری Sg حداکثر 150 هست در مقابل 70
              - پایداری حرارتی و ولتاژی فرکانس در sg مجموعا مقدار 1.3 % ذکر شده ولی برای ka نیامده!
              - ...

موفق باشید،
              اگر موضوعی را در انجمن مطرح کرده اید لطفا با استفاده از "موضوع به نتیجه رسید" بقیه را از این وضعیت مطلع فرمائید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X