اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت فلش برای موبایل هایی که فلش ندارند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت فلش برای موبایل هایی که فلش ندارند

سلام
    من چند وقت بیش تبلیغ یه وسیله دیدم که برای گوشی هایی بود که فلش ندارند و یه فلش جدا بود که یه فیش صدا گوشی داشت که بالاش چند تا ال ای دی داشت و اون داخل بورت صدا موبایل می زدی و و با یک نرم افزار در گوشی می شد کنترلش کرد و من هم به فکر ساختنش افتادم و ولتاژ بورت صدا گوشیم رو گرفتم 3 ولت بود ولی یک ال ای دی که بهش وصل کردم نور کمی داشت و جریان رو گرفتم 0.13 میلی امبر بود :cry2:
    حالا بنظرتون ایا میشه کاری کرد که ال ای دی با نور زیاد روشن بشه یا چند تا ال لی دی باهاش روشن بکنم
    اگه میشه چجوری؟؟؟؟؟؟ :-??

پاسخ : ساخت فلش برای موبایل هایی که فلش ندارند

سلام
    عزیز اونها باتری لیتیوم داخلش داره برقش را از فی صدا نمی گیره .به نظر من اگر خواستید بسازید نیازی به کنترل نرم افزار هم نداره یک کلید کوچیک روش بگذارید موقع عکاسی یا فیلم برداری روشنش کنید (تو یک مدل دیدم دقیقا همین کار را انجام داده بود . فیش صدا صرفا یک نگه دارنده بود)
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamad-h
      سلام
      عزیز اونها باتری لیتیوم داخلش داره برقش را از فی صدا نمی گیره .به نظر من اگر خواستید بسازید نیازی به کنترل نرم افزار هم نداره یک کلید کوچیک روش بگذارید موقع عکاسی یا فیلم برداری روشنش کنید (تو یک مدل دیدم دقیقا همین کار را انجام داده بود . فیش صدا صرفا یک نگه دارنده بود)
      ممنون از نظرتون
      ولی اگر بشه با برق خودش(موبایل) کار کنه خیلی خوب میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نبی
        ممنون از نظرتون
        ولی اگر بشه با برق خودش(موبایل) کار کنه خیلی خوب میشه
        سلام معلومه نمیشه همونطور گفتید جریان کمی داره
        مگه این که موبایلو باز کنید و از توش مستقیم از باتری موبایل به جک صدا سیم بکشید :mrgreen:و....پوف
        به نظرم بهتره که همونطور که دوستمون گفتند از باتری استفاده کنیم و بعد با جک کنترلش کنیم اینطوری جالب هم میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zoheyr79
          سلام معلومه نمیشه همونطور گفتید جریان کمی داره
          مگه این که موبایلو باز کنید و از توش مستقیم از باتری موبایل به جک صدا سیم بکشید :mrgreen:و....پوف
          به نظرم بهتره که همونطور که دوستمون گفتند از باتری استفاده کنیم و بعد با جک کنترلش کنیم اینطوری جالب هم میشه
          نمیشه جریان رو افزایش داد اخه می خاستم که منبع نغذیه نخاد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نبی
            نمیشه جریان رو افزایش داد اخه می خاستم که منبع نغذیه نخاد
            فکر نکنم من الان ولتاژو اندازه گرفتم در حد میلی ولت بود
            راستی مگه مشکل باتری خارجی چیه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zoheyr79
              فکر نکنم من الان ولتاژو اندازه گرفتم در حد میلی ولت بود
              راستی مگه مشکل باتری خارجی چیه؟
              یاید فیش که چهار قسمت دارد استفاده کنید در نمونه اصلی هم از این فیش استفاده شده ولی با فیش سه قشمتی هم میشه ولی باید باهاش ور بری :agree: ولتاژ دقیقش 3.2 ولت هست
              بخاطر اندازش و تموم شدنش هست که میگم با خود موبایل کار کنه

دیدگاه

اقایون من مبتدی هستم کسی نمیدونه که میشه جریان رو افزایش داد برای این کار بدون این که ولتاژ کم بشه؟؟

اضافه شده در تاریخ :
                نوشته اصلی توسط محمد نبی
                اقایون من مبتدی هستم کسی نمیدونه که میشه جریان رو افزایش داد برای این کار بدون این که ولتاژ کم بشه؟؟
                دوستان اکر میتونید به من کمک کنید لطفا :sad:

دیدگاه

هر منبع انرژی یک حداکثر توانی داره در منابع الکتریکی w=viیعنی توان ضرب ولتاژ در جریان فرض کنید منبع شما حداکثر یک واته جریان یک آمپر ولتاژ یک ولت حالا اگر با مداری جریان را 2 کردید چون توان ثابته ولتاژ باید بشه 0.5 تازه این اعداد در حالت ایده آل تو واقعیت حداقل مدار تبدیل خودش 10درصد اتلاف انرژی داره
                  کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                  ولتر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X