اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی 18سیم کارت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی 18سیم کارت

اول سلام به کابران محترم arm
    دوستان من از میکرو زیاد سردر نمیارم،این پروژه یه لحظه به ذهنم اومد،حالا امکانش هست که یه مداری راه انداخت که بتونه 18یا 10 سیمکارت بخوره،وبا اون مدار بشه اس ام اس سند و رسیو کرد.
    نیازی به برقراری تماس ندارم،فقط اس ام اس هارو هم زمان بفرسته،راستی این بردهایی که تو فروشگاه سایت هست به درد اینکار میخوره،
    منتظر جواباتون هستم.

پاسخ : راه اندازی 18سیم کارت

دوستان لطفا جواب بدین.
    اگه منظورم رو متوجه نشدید بزارید یجور دیگه عرض کنم.
    فرض کنید 10تا گوشی تک سیمکاره ساده داریم مثل نوکیا1100 ،خوب؟
    حالا این ده تا گوشی رو بیاییم به یه تبلت وصل کنیم تا امکانات اون گوشی ها رو از طریق تبلت کنترل کنیم،مثال هروقت خواستیم یه 10تا اس ام اس بفرستیم دیگه دست به گوشی نزنیم،و از طریق تبلت اینکارو بکنیم.
    دوستان من فقط این مثال رو زدم تا اونی که تو ذهنم هست رو براتون بگم،امیدوارم منظورم رو گفته باشم.
    اقا این ماژول های سیمکارت خور به چه دردی میخورن؟نمیشه از اونا تو این پروژه استفاده کرد؟

دیدگاه

یه میکرو بزار با چندتا sim900 خوب !

دیدگاه

داداش از میکرو چیزی نمیدونم،
        تو بازار آمادش پیدا میشه؟
        اونکه sim900 تو فروشگاه دیدم،حالا اون رو خریدم چطوری به برد وصل کنم چه ماژولی بخرم؟این صفحه لمسی ها هست اونا به چه دردی می خورن؟

دیدگاه

سلام به همه
          بله میشه:
          روش اول خودت یه دستگاه برای اینکار بسازی:
          برای اینکار باید از ماژول های gsm مثل sim900 استفاده کنی که حدود 30 تومنی قیمت دارن و برای اینکه 18 تا sms رو هم زمان بفرستی باید 18 تا ماژول بخری!!!
          روش دوم استفاده از مراکزیه که امکاناتش رو دارن و یه جورایی با مخابرات همکاری میکنن و پنل هاشون رو اجاره میدن و برای مصرف کننده نهایی خیلی از لحاظ قیمت بصرفه در میاد مثل سایتsmscooker.ir که اینکار رو میکنه (مال داداشمه البته کارهای خودمم رو هم بهش میدم )
          اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
          شهيد دکتر مصطفي چمران
          اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
          ; C is not for children

دیدگاه

نه باید سیمکارت باشه،
            راستی چندتا sim900 هست،کدوم اونها برای اینکار مناسبه؟
            راستی برای اینکار sim900 کافی نیست،باید از این برد های آموزشی هم بخرم.درسته؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tohid76
              نه باید سیمکارت باشه،
              راستی چندتا sim900 هست،کدوم اونها برای اینکار مناسبه؟
              راستی برای اینکار sim900 کافی نیست،باید از این برد های آموزشی هم بخرم.درسته؟
              نه قضیه یکم متفاوته!
              شما میخوای یه sms رو توسط چند سیم کارت همزمان ازسال کنی درسته؟
              یا میخوای متن sms قابل تغییر باشه؟
              دلیل اینکه میخوای 18 تا سیم کارت باشه برای چیه؟دلیلش اینه که میخوای سریع ارسال رو انجام بدی یا میخوای فقط از 18 تا شماره مختلف باشه؟یا چیزه دیگه؟
              اگر سرعت برات مهم نباشه میتونی با یه ماژول هم کار کنی و ارزونتر پات در میاد(یعنی 18 تا سیم کارت رو به یه ماژول وصل میکنی)
              وکلا چه چیزایی ازش میخوای؟
              برد آموزشی برای اینکه بفهمی با به ماژول چجوری میتونی ارتباط برقرار کنی مناسبه و البته باید در کنار این بردای آموزشی کار کردن با میکروهارو هم بلد باشی
              اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
              شهيد دکتر مصطفي چمران
              اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
              ; C is not for children

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X