اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه کار با خط تلفن(تزریق صوت یاDTMF به خط)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه کار با خط تلفن(تزریق صوت یاDTMF به خط)

سلام خدمت دوستان.
    هرچی تو نت سرچ کردم در مورد کار با تلفن چیز خاصی پیدا نکردم جز چنتا پروژه خیلی ابتدایی.
    میخواستم ببینم چطوری میتونیم یه سیگنال صوتی رو وارد خط کنیم؟ یه نکته رو هم در نظر بگیریم که از تغذیه جداگانه استفاده نکنیم.
    یه پروژه بود که با استفاده از ترانس این کاررو انجام داده بود. ولی من میخوام ترانس تو کار نباشه. اصن اسم این ترانس و چوک و ... اینا میاد یه جوری میشه آدم. به یاد مدارهای زمان لامپ کاتودی میفته آدم.

پاسخ : نحوه کار با خط تلفن(تزریق صوت یاDTMF به خط)

سلام
    اون ترانس اسمش چوک تطبیق امپدانس هست و اگر نباشه صوت یا روبه خط بارگذاری نمیشه یا خیلی ضعیف هست
    شما میتونی تغدیه مدارت رو از خط بگیری ولی نباید مصرف از جند دهم وات بیشتر بشه یا نوسان ایجاد کنه در کل مدار تغذیت باید خیلی خوب
    باشه چوک رو نزاری باید مدارات الکترونیکی پیچیده به کار ببری که به صرفه نیست همون چوک بهتر از همه چی جواب میده و بی دردسر هست
    تو بازار هم به همین اسم میشناسن فقط باید از نوع ژاپنی بخری که اول کار سر کار نری در کل کار ساده ای هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanbagheri
      سلام
      اون ترانس اسمش چوک تطبیق امپدانس هست و اگر نباشه صوت یا روبه خط بارگذاری نمیشه یا خیلی ضعیف هست
      شما میتونی تغدیه مدارت رو از خط بگیری ولی نباید مصرف از جند دهم وات بیشتر بشه یا نوسان ایجاد کنه در کل مدار تغذیت باید خیلی خوب
      باشه چوک رو نزاری باید مدارات الکترونیکی پیچیده به کار ببری که به صرفه نیست همون چوک بهتر از همه چی جواب میده و بی دردسر هست
      تو بازار هم به همین اسم میشناسن فقط باید از نوع ژاپنی بخری که اول کار سر کار نری در کل کار ساده ای هست
      مرسی بابت پاسخ.
      من یه تلفن باز کردم اصلا ترانس توش نداشت!
      ازخط چقدر جریان بکشیم اشغال میشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa_y
        مرسی بابت پاسخ.
        من یه تلفن باز کردم اصلا ترانس توش نداشت!
        ازخط چقدر جریان بکشیم اشغال میشه؟
        جریان بستگی به فاصله تا مخابرات هم هست ولی در کل ولتاژ تعیین کنندست
        در مورد چوک هم گقتم میشه به صورت مدار الکترونیکی انجام داد ولی من سر در نمیارم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X