اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

zvs و zcs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

zvs و zcs

سلام
    همه تقریبا با اصول کلی zcs و zvs آشنا هستیم
    ولی مسئله ای که هست بعضی هامون در جزییات مشکل داریم و به خاطر ندانستن این جزییات نمی توانیم طراحی این دو روش رو انجام بدهیم
    پیشنهاد می کنم و خواهش می کنم از دوستانی که در این دو روش وارد هستند بیان و کمک کنند تا بقیه هم استفاده کنند

البته به نظرم بهتره روی دو تا توپولوژی اساسی مثل هاف بریج یا فول بریج این صحبت ها بشه

مثلا در مورد هاف بریج تا جایی که من فهمیدم میان و یک سلف رو هم سری می کنند با مدار و فکر می کنم باعث میشه تا جریان دیرتر (با شیب کم تر با تاخیر) در مدار جاری بشه خب حالا این سلفه رو با چه فاکتور هایی انتخاب می کنند
    مثلا میان می گم 30 نانو ثانیه تاخیر بندازیم بعد طراحی رو شروع می کنند ؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟
    لطفا کاری کنید که دیگه برای دیگران بعد از ما هم سوال پیش نیاد ممنون
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

پاسخ : zvs و zcs

البته یه چیزی هم به نظرم میاد و اون هم اینه که اگه بیایم در ثانویه تاخیر ایجاد کنیم مثلا سرعت روشن شدن دیود هامون به نسبت پایین باشه
    اونوقت ابتدا سوییچ ها در اولیه تغییر وضعیت دادند بعد به دلیل همین تاخیر باعث میشه که تلفات سوییچمون کم بشه
    ولی نمیشه روی این قضیه حساب کرد
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X