اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روشن نشدن ks108!!{حتی کنتراست}

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روشن نشدن ks108!!{حتی کنتراست}

سلام.خشته نباشید.
    عاقا ما یهks108 128*64به رنگ سبز داشتیم تا دیروز خوب کار میکردا نمدونم خورد به جایی یا اب بهش ریخت امروز کلا حتی کنتراستش هم روشن نمیشه!!!! وقتی بررسی کردم یکی خازناش از جا کنده شده بود حالا میشه درستش کرد؟؟یعنی مشکل از اون خازنس که حتی کنتراستش هم روشن نمیشه؟؟{البته خازنرو هم لحیم کردم اما درست نشد!}

اینم عکسش: یعنی قیدشو بزنم؟
    http://s3.picofile.com/file/8212932918/20150919_210256.jpg

پاسخ : روشن نشدن ks108!!{حتی کنتراست}

نوشته اصلی توسط morteza borji
    سلام.خشته نباشید.
    عاقا ما یهks108 128*64به رنگ سبز داشتیم تا دیروز خوب کار میکردا نمدونم خورد به جایی یا اب بهش ریخت امروز کلا حتی کنتراستش هم روشن نمیشه!!!! وقتی بررسی کردم یکی خازناش از جا کنده شده بود حالا میشه درستش کرد؟؟یعنی مشکل از اون خازنس که حتی کنتراستش هم روشن نمیشه؟؟{البته خازنرو هم لحیم کردم اما درست نشد!}

اینم عکسش: یعنی قیدشو بزنم؟
    http://s3.picofile.com/file/8212932918/20150919_210256.jpg
    سلام والا عکسی که گذاشتی کیفیتش انقدر بده که خود السی دی رو هم نمیشه دید چه برسه به خازن
    ولی شما پایه های خازن ها و ایسی ها رو هم یه لحیم سردیشونو بگیر شاید ارتباط پایه هاشون با مدار قطع هستش
    امام مهدی(عج): اگر شیعیان ما ، که خداوند طاعتشان دهد. در عهد ما وفادار و همدل بودند، هرگز دیدار ما (ظهور) به تاخیر نمی افتاد.(کدام عهد ؟)

دیدگاه

قاب فلزیشو جداکن.بردشو شستشو بده و یه هیتر هوای گرم با کمی فلکس شاید درستش کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi8866
        سلام والا عکسی که گذاشتی کیفیتش انقدر بده که خود السی دی رو هم نمیشه دید چه برسه به خازن
        ولی شما پایه های خازن ها و ایسی ها رو هم یه لحیم سردیشونو بگیر شاید ارتباط پایه هاشون با مدار قطع هستش
        ممنون از جواب
        نه تمام ای سی ها اتصال دارند کاملا...منظور من اون خازن زرد رنگ سمت چپه که معلومم هست لحیم شده {من همون خازن کنده شده رو باز لحیم کردم چون نداشتم از اون نوع}

{و یه چیز جالب اینکه دقیقا lcdروی میکرو بوده و اون خازن با بدنه میکرو برخورد کرده جاش هم مونده رو میکرو!}

بنظر شما مال همون خازنست یا کلا بیخیالش بشم؟؟اخه تمام اتصالات رو برسی کردم هیچکدوم مشکلی ندارند فقط همین خازن بوده..

دیدگاه

اینم عکسش که تو انجمن پیدا کردم{اون خارن که گفتم همون خازنی هست که سمتicها هست}

http://sabaelectronic1.persiangig.com/0001.jpg

دیدگاه

سلام
            شاید خود تراک یا مدار مسی که به خازن وصل یه ترک یا قطعی ریزی داره که دیده نمیشه بازم چک کن
            مثلا من خودم یه تایمر صنعتی تعمیر میکردم که رله اش کار نمیکرد بعد مدتی دیدم یه ترک ریز در پین بوبینش داشت که با وصل کردنش درست شد (این تایمر هم افتاده بود رو زمین- یعنی ضربه خورده بود)
            امام مهدی(عج): اگر شیعیان ما ، که خداوند طاعتشان دهد. در عهد ما وفادار و همدل بودند، هرگز دیدار ما (ظهور) به تاخیر نمی افتاد.(کدام عهد ؟)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi8866
              سلام
              شاید خود تراک یا مدار مسی که به خازن وصل یه ترک یا قطعی ریزی داره که دیده نمیشه بازم چک کن
              مثلا من خودم یه تایمر صنعتی تعمیر میکردم که رله اش کار نمیکرد بعد مدتی دیدم یه ترک ریز در پین بوبینش داشت که با وصل کردنش درست شد (این تایمر هم افتاده بود رو زمین- یعنی ضربه خورده بود)
              بله ممنون البته چک کردنش سخته چون خیلی قطعات ریزه و باید icهای کناریش باز بشند از روی مدار.{منم فکر میکنم برای همون ای سی ها باشه چون این خازن ها مربوط به همون ای سی ها هستند و جالب اینجاست این ای سی ها کنترلر کنتراست کلlcdهستند و مشکل منم همین کنتراست هست که روشن نمیشه!}ای سی ها 7660 هستند که میخوام بهمراه خازن سفارش بدم و از اول خودم روی مدار نصب کنم شاید مشکل حل شد!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X