اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتابخانه های atmel studio

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کتابخانه های atmel studio

سلام دوستان کسی کتابخونه های مختلف atmel studio رو داره محبت کنه بذاره ؟
    چندجایی تو نت بود که لینکاشون حذف شده بود از سایت خود اتمل هم کتابخونه هارو برای سری at91 پیدا کردم که به درد avr نمیخوره قاعدتا

اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

پاسخ : کتابخانه های atmel studio

بهتر ار کتابخونه های winavr استفاده کنی چون تقریبا برای تمام بخش ها یه کتابخونه مفید داره
    اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
    شهيد دکتر مصطفي چمران
    اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    ; C is not for children

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی رهی
      بهتر ار کتابخونه های winavr استفاده کنی چون تقریبا برای تمام بخش ها یه کتابخونه مفید داره
      ممنون
      یعنی بدون تغییر میشه استفاده کرد ؟ یا کتابخونه باید تغییر کنه ؟
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehran901
        ممنون
        یعنی بدون تغییر میشه استفاده کرد ؟ یا کتابخونه باید تغییر کنه ؟
        چون ide عوض شده بدون تغییر کم پیش میاد که بشه استفاده کرد و نیاز داره که تغییراتی بهش بدین (البته جزئی)
        اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
        شهيد دکتر مصطفي چمران
        اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
        ; C is not for children

دیدگاه

مهم کامپایلره که ببینید چه تغییراتی داشته...
          معمولا وقتی کامپایلر عوض بشه خیلی سخت میشه کتابخونه ها رو تطبیق داد...
          کامپایلر هردوشون از کالکشن GNU هستش پس کار سختی نیست تغییر دادنش...
          تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X