اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

از لیست میکرو های این مطلب چیزی پیدا می شه تو ایران؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

از لیست میکرو های این مطلب چیزی پیدا می شه تو ایران؟

سلام عزیزان! من همین اول تشکر می کنم از همه کسایی که قراره منو کمک کنند تو این موضوع کوچیک و ساده
    من مدتی هست وارد عرصه arm هستم. کارم رو با stm۳۲ شروع کردم و خیلی برام جالبه این نوع میکرو. چون قبلا از avr استفاده می کردم عمق تفاوت رو درک کردم :smile:
    مشکلم اینه که نمی تونم جنسی که می خوام رو جور کنم
    برای کاری که می خوام به میکرو هایی با فرکانس کاری بالا(من مهندسی کامپیوتر دارم می خونم و تمرکزم هم روی محاسبات عددی هست.اگه اصطلاحات رو اشتباه می گم ببخشید) نیاز دارم. مشخصه دوم هم اینکه حجمش تا حد امکان کم باشه. از نظر مصرف انرژی هم تنها محدودیتی که دارم برق شهری هست. یعنی از برق شهری بیشتر نباشه :nerd:
    یکمی تو اینترنت گشتم و مدل های زیر رو پیدا کردم:

سری STM32
    از این سری یه کلاس کاری داره که اسمش کلاس F7 هست.

از سری LPC
    من LPC18 و LPC29 و LPC30 و LPC31 و LPC3180/01 و LPC32 و LPC43 رو پیدا کردم. البته خودم بیشتر دنبال LPC31 و LPC32 هستم. ولی توی بازار های اینترنتی فقط سری ۱۷ و ۲۰ پیدا می شه.

از سری AM
    کلا از AM3505 ها خوشم اومد. قیمت خارجیشون هم نسبت به کارایشون در برابر LPC مناسب بود. ولی توی بازار داخلی پیدا نکردم

از سری OMAP
    اینا رو فقط تو چند تا داکیومنت خوندم که دو رده OMAP4430 و OMAP4440 هست که مستقیم توی گوشی ها هم استفاده می شده تا حوالی یک سال پیش ولی بعدش یه نوع دیگه استفاده شد. این هم که امیدی ندارم تو ایران گیر بیارم حتی یکیشو

اگه دقت کرده باشید دقیقا اونایی رو نام بردم که فرکانس کاری فوق العاده بالا دارن. بعدش بر اساس الویت هام هم ردیف کردم اسامی رو(از کم الویت ترین به بالاترین اولویت) می خواستم ازتون کمک بگیرم. سراغ کدوم یکی برم؟ من فقط ST کار کردم آیا می تونم با اینها کار کنم؟ چقدر آموزش لازمه برای کار با اینا.
    اصلا کدوماشون تو ایران پیدا می شن(هرجای ایران باشه می رم گیرش می یارم. فقط بگید اونجا هست)
    اگر هم باید از بازار خارجی باید برم درسته که خیلی مشکل داره. ولی خوب اونم یه راه حلی براش پیدا می شه دیگه

همچنان ممنون که تجربیات خودتون رو می خواید در اختیار من بزارید

پاسخ : از لیست میکرو های این مطلب چیزی پیدا می شه تو ایران؟

میتونید از ماژولهای آماده با سرعت پردازش بالا استفاده کنید و خدوتونو درگیر راه انداز سخت افزار نکنید
    http://eshop.eca.ir/29-%D8%A8%D8%B1%...8%A7%DB%8C-ARM

دیدگاه

من تصمیم دارم از header board استفاده کنم
      در کل منظورم این بود این لیستی که دادم کدوماش پیدا می شه؟
      اصلا امکان داره توی بازار داخلی پیدا کنم چیزی؟

دیدگاه

سلام اگر هزینه مهم نیست میتونی برد discoeri f7 رو از سایت کویر بخری

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X